Skocz do zawartości

Raty 0% do jutra !!!! proszę o szybką pomoc I5 4690k bez k. graficznej


Recommended Posts

Witam

Niestety zeszłoroczny zakup nie do końca się udał kupiłem ps3 i samsung 46f6500

 

w lutym 6850 i w kwietniu PII x4 965

 

Ciężko mi się gra w Batlefielda czy call of duty na padzie a tym bardziej że wyszedł Advanced Warfare i dylemat :

 

Monitor - x2483HSU i ASUS GTX760 OC DIRECTCUII

 

i jakoś przechulać ten rok a potem zmiana platformy - mam dużo pozaczynanych gier i tak z doskoku gram troszkę w którąś z nich dlatego mam obawy przed przejściem bo szkoda mi swojego postępu w danej grze a nie wiem jak jest z tymi savemi, kiedyś były w jednym miejscu a teraz trzeba szukać i nie wiem czy później będzie mozna kontynuować rozgrywkę.W tej chwili użytkuje 2 systemy na jednym dysku nowsze gry na win 7 a że tak powiem produkcje 2008-2011 na xp i mam kilka programów które nie chodzą na 7 x64 dlatego zależałoby mi aby płyta była kompatybilna nie było problemów ze sterownikami pod XP 

Czy jednak kupić 760 gtx i phenom da rade w nowszych produkcjach w rozdzielczości 1440x900 w miarę wysokich ustawieniach

 

 

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=64149

mniej niż 8 sata nie moze być posiadam 7 HDD jeden na ata

 

czasu mam nie dużo bo do jutra jest szansa na te raty .....jeśli pozytywnie rozpatrzą moje podanie

 

 

Zasilacz mam nowy ten co w stopce ma góra 1 mc i ram bym zostawił tylko nie wiem jak to z kompatybilnością tych ocz gold, dysku ata juz chyba nigdzie nie podłącze

 

 

Zapomniałem wybierając nowy komputer przez co najmniej 10 mc będę musiał używać 6850

Edytowane przez DAN1984
Link to post
Share on other sites

Ja na takim phenomie w bf3 gralem na max ustawieniach nawet na największych mapach (rozdzielczość 1680x1050) i radeonie 7870. W Crysisa 3 albo Metro LL na wysokich, na max procek nie wyrabiał. 

w Batlefielda3 grałem tylko w singlu w tej samej rozdzielczośći co ty powyłączane AA detale wysokie średnio 50fps

w far cry 3 to już gorzej ale zmiana procesora dała mi 10--12 fps ale rozdzielczość 1440 na 900

Nie wiem czy procesor da radę do tego 760 bo wolałbym kartę kupić raz niż za rok odprzedawać. czy pomęczyć się na tym 6850

Syn jest coraz większy to i czasu ciut więcej jest choć tez nie zawsze bo chcę abym nfs grał na ps3 a jak idzie spać to ja mógłbym coś na kompie zagrać

 

7870 jest znacznie mocniejszy niż 6850 to poziom 660 gtx choć zapewne jak wszyscy wiemy zależy od danej gry :)

Nie jestem fanboyem w jednym kompie mam 6850 w drugim geforce 9600gt(komputer pod internet i gry dla małego )

 

Największą masakrę zrobił mi : Cień mordoru no ale moja karta to w zaleceniach minimalnych jest, choć w takie gry wygodniej  mi się gra na ps3 tak jak seria nfs

Czy ktoś na tym forum ma może geforce 760 gtx z procesorem mojego pokroju

Albo coś w stylu 4690k z kartą mojego pokroju???

  Edytowane przez DAN1984
Link to post
Share on other sites

Na sp to gralem w BF4 na max. Ale bf akurat lubi wiele rdzeni i Phenom nie wypada najgorzej. Gorzej jest w Crysisie czy Metro. Ale nadal można grać na wysokich.

Podejrzewam, że posiadając 7870 miałbym 15-20 klatek mniej niż ty z tym procesorem co posiadasz

U mnie dochodzi jeszcze kwetia przewiewności obudowy 2 hdd są w zatokach 5,25 na sankach irytuje mnie ten bałagan troszkę no na dyskach mam większy parządek niż nie którzy na 40 GB

No ale to nie jest tematem tego wątku

potrzebuje rady czy jednak dokupić karte i monitor i cieszyć się przez ten rok z gier poprzechodzić po rozpoczynane a za rok wejsćć w i5 a może i7 zależy jakie te nowe Broadwelle czy Skylake będą odsprzedać ewentualnie 760 .

Nie będe ukrywał że kusi mnie 760 bo najmnie problemów podłączam instaluje  sterowniki i gram

Zaden system przekładania zasilacza dysków ramu konfiguracja biosu sterowniki programy graficzne photoshopy filtry do nich .........najlepie byłoby wsadzić taką karte i obadać  co i jak ja kdobrze kupić sobie jak nie to zmiana platformy.zresztą wcześniej czy później i tak to się stanie  to tylko odwlekanie tak jak zmiana procesora z x2 550 na  x4 965 tylko aby nie instalowac systemu sterowników stanu gier........poprostu nie umiem grać tylko w jedną grę na p,c na konsoli to od deski do deski

może spróbuje z tą zmianą.

Z x4 965 wyciągnę zasilacz ramy napędy dyski wsadzę dysk z tego pseudo kompa internetowego(x2 550) i karte (9600gt) zresztą tamten komputer będzie w drugim pokoju to i dysk z grami zostawię chociaż będą niższe detale a może savy uda mi się poprzenosić

 

ok proszę tylko o opinię tych rzeczy co wrzuciłem podam niżej jeszcze link  a sklep to agito albo morele chyba że ktoś składał już komputer w jednym z tych sklepów i może coś doradzić

 

np inna płytę  bądź dysk ssd bo kiedyś w testach widziałem że ten samsung bardzo dobrze wypadł i gwarancja 3 lata zamiast 2

może ktoś kto dobrze operuje w tych koszykach w sklepie wrzuci mi i będzię kod na darmowy montaż

 

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=64149

Edytowane przez DAN1984
Link to post
Share on other sites

Witam od paru dni jestem posiadaczem Asusa DCII OC GTX 760. Karta jest naprawdę bardzo wydajna, obecnie spokojnie mogę powiedzieć że gram w gry na full detalach. Aż strach pomyśleć co potrafi taki GTX 770 skoro moja nowa tak wymiata. Mój procek to i5 3350p podkręcony na 3700 Mhz a porównanie mam do swojego wcześniejszego radeona MSI 7850 OC 1Gb. Więc i tak mocniej niż 6870 :). Jeśli planujesz zamianę karty to będzie dobry zakup, co do procków AMD trudno mi się wypowiadać ( nie używam ich już od czasu FX64 s.939 ).Cień mordoru zapiernicza na Full HD detale High minimalny fps to 46 bo maxymalny to ze 100 kl. Nowe Metro LL opad szczęki minimum 56 kl. fps a Battlefield 3,4 szkoda się chwalić :) biedy nie ma. Pozdrawiam

Edytowane przez nad30
Link to post
Share on other sites

Dzięki NAD 3350p jest dobrym procesorem, dodam odnośnik co potrafi 970 gtx w porównaniu z 770 gtx

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/test-kart-nvidia-geforce-gtx-970-i-980/strona/23005.html

 

a rozważam zakup platformy teraz a karty dopiero za te dobre parę miesięcy :(

i marzy mi się taka 970

 

Panowie jaki sklep polecacie bardziej Morele czy Agito czy coś innego odbiór osobisty czy wysyłka mieszkam 60 km od Wrocławia w kotlinie kłodzkiej

 

I czy w miarę sensowną wybrałem płytę głowną ??? ewentualnie może inna obudowa ale musi być duża ogólnie marzy mi się Enermax  FULMO GT ale 900 zł to bardzo dużo


chyba spróbuje z tą 760 gtx a do konsoli kupię

 

http://www.agito.pl/natec-adapter-genesis-eagle-eye-dla-ps3-xbox-4824-593256.html

 

http://www.ceneo.pl/17268334

 

dzis darmowa wysyłka

test z pclab przeczytany

 

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...