Skocz do zawartości

Monitory do eyefinity bez ramki


Recommended Posts

 

 

Chodzi mi o monitory ustawione pionowo, a co za tym idzie ta gruba ramka u dołu monitora właśnie będzie raziła po oczach i ostro przeszkadzała...

 

to nie ma, tzn są opcje z demontażem obudowy w niektórych szajsungach wówczas ramka jest cieńsza, natomiast wygląda to tak średnio

kolejna sprawa - do grania to czy czegoś innego? 

Link to post
Share on other sites

Witam Guys.

Także jestem posiadaczem u2414h i buduje zestaw  . Chciałem się zapytać znawców co sądzą o modelu LG 24MP76HM jest to matryca ah-ips czyli rozumiem że ta  sama co w dellu? Ramki także wielkości 5-6 mm jak w u24. Czekam właśnie na jego dostawę a wybrałem ze względu na podobne rozwiązania co w Dellu .Opcja z wbudowanymi głośnikami aby oglądać TV streamy podłączyć konsole oraz drugi PC poprzez switch hdmi w tym wypadku to plus jako kolejne źródło dźwięku . Brakuje natomiast opcji pivot ale zapewne można jakiś dopasować .To co kusi to cena w porównaniu z Dellem jak ktoś nie ma jej zbyt wiele. Gdyby nie ten szczegół celował bym w  Eizo , MD230X3 za 10k bądź 3x 144hz ;) Także jeżeli monitor okaże się dobry to pewnie zostanie tak samo jak w kieszeni 200 250 pln nawet x 2 w przypadku dokupienia dwóch. Jeżeli nie to będzie to kolejny Dell gdyż jestem z niego zadowolony i nie natrafiłem na opisywane dolegliwości tej matrycy. Polecam sprawdzić ten model i do usłyszenia po dostawie :)

Edytowane przez roadh
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Chodzi mi o monitory ustawione pionowo, a co za tym idzie ta gruba ramka u dołu monitora właśnie będzie raziła po oczach i ostro przeszkadzała...

 

To może EIZO EV2450. Czy ten 1 cm po obróceniu do orientacji portretowej też będzie problemem?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...