Skocz do zawartości

Far Cry 4 problem z misją proszę o pomoc.


Recommended Posts

Nie wiem czy was tez tak było ale u mnie w far cry 4 jest chyba jakiś błąd mianowicie przy 1wszej misji "Shangri La" gdy wypływam z tej wody i łapię się podestu nie mam celu a gdy idę dalej tam gdzie powinien być ten biały ranny tygrys wyświetla mi się napis "opuszczasz teren misji przegrasz misje" proszę Was czy jest jakiś sposób by to naprawić??? Każdy kto pomoże no cokolwiek z góry daje +

Link to post
Share on other sites
dzojo 

Mam dokładnie ten sam problem już od kilku dni. Nie wiem o co chodzi. Próbowałem zmiany jakości grafiki, próbowałem różnych broni ( na YT widziałem że większość szła do tej misji z łukiem) i nic. Nie ogarniam. Pomóżcie.

 

P.S. mam przeczucie że za nie długo kiedy ludzie dojdą do tej misji(bo to nie dawno premiera była i większość do tej misji nie doszłą ! wiem very good polish :D !) też będą takie problemy mieli.

Link to post
Share on other sites

dzojo 

Mam dokładnie ten sam problem już od kilku dni. Nie wiem o co chodzi. Próbowałem zmiany jakości grafiki, próbowałem różnych broni ( na YT widziałem że większość szła do tej misji z łukiem) i nic. Nie ogarniam. Pomóżcie.

 

P.S. mam przeczucie że za nie długo kiedy ludzie dojdą do tej misji(bo to nie dawno premiera była i większość do tej misji nie doszłą ! wiem very good polish :D !) też będą takie problemy mieli.

 

ja tez juz wielu rzeczy próbowałem i szukałem na google i kurde nic... kurw.. mnie juz bierze.

Link to post
Share on other sites

Nie da się wziąć noża, bo nie ma tygrysa.

Patrzyłem na YT i :

Po wypłynięciu z wody(wookół tych ryb) kiedy wychodzimy to powinno sie odrazu pokazać SHANGRI-LA i powinny nyć nappisy(ten gość coś tam mówi) a u mnie i koli tak nie ma. Poprostu po wypłynięciu nic sie nie dzieje, a kiedy chcemy isć dalej to "opuszczasz teren misji..."

Link to post
Share on other sites

Mi to wyglada na blad w grze i tyle :/

Sam mam spoko bledy,np gra nie wyrabia z renderowaniem swiata i widze przez gory domy wszystko co jest w oddali a to co jest przy mnie to nie widac tego i nie moglem raz wyjsc np z jaskini.

Mysle ze kolejny patch do tej gry to poprostu naprawi.

Link to post
Share on other sites

Mi tez,normalnie krew mnie zalewa jak widze ze mam spadki podczas latania/szybkiej jazdy samochodem z 70 na 30 FPS

Ale gra faktycznie ogolem spoko,chociaz brakuje mi tak przestronnej fabuly tak jak w 3

Czyl Vaasa , tego pedofila no i moze byc ten agent Vilis bo dal miotacz ognia.Do dzis misja z polami zielska i piosenki "Make it bun dem" tkwi mi w pamieci :3

Btw.Skoro poprzedni patch "naprawia wiekszosc bledow" to powinien wyjsc patch ktory "naprawia wszystkie bledy" ,troche tak w teori bo w praktyce roznie bywa ale Ubisoft o tym wie,niestety przez najpierw musza ogarnac zawieruche z Unity,a pozniej wezma sie za FarCry

Link to post
Share on other sites

Po aktualizacji masz ten bug?


Tak sb myślę, że chyba faktycznie ten patch może naprawić te problemy, bo w menu głównym mam napisane, że gram na wersji 1.0.0, a to jest bez aktualizacji... Postaram się coś wymyślić. Jak znajdę rozwiązanie to napiszę.


Znalazłem rozwiązanie! Trzeba wejść w główny folder gry, następnie w data_win32 i tam wziąć pliki patch.dat i patch.fat. Przechodzicie tą misję bez tych plików, a jak ją przejdziecie to znowu te pliki wklejacie z powrotem do gry. :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...