Skocz do zawartości

wszystkie wiatraki startują i zatrzymują się...


Recommended Posts

A pc się restartuje? Sprawdź ram, popróbuj na pojedynczej kości, w różnych slotach. Odpalasz na integrze? Podaj pełną specyfikację pc.

 

E: Chodzi o zintegrowaną kartę graficzną. :)

Edytowane przez vicodin
Link to post
Share on other sites

A pc się restartuje? Sprawdź ram, popróbuj na pojedynczej kości, w różnych slotach. Odpalasz na integrze? Podaj pełną specyfikację pc.

Nie wiem co to odpalać na integrze"

Grafika-radeon 7850hd 2gb

Zasilacz corsair cx430

Ram 6gb(3x kingston 1333mhz)

Link to post
Share on other sites

Mam podobny problem, według ludzi, którzy wypowiadali się, padła mi płyta główna. Komputer jest nowy chodził przez 4h i nagle się wyłączył i zachowuje sie podobnie do twojego . Sprawdź czy wszystkie złącza od zasilacza są podpięte do płyty głównej. U mnie jak są wszystkie podpięte to nawet wiatraki nie działają. Jak odłączę 4-pin do CPU to wtedy po wciśnięciu POWER wiatraki ruszają  się i zatrzymują.

Sprawdź jeszcze czy to nie zasilacz, ja miałem zastępczy i u mnie on działa na 100%.

Edytowane przez sebkas666
Link to post
Share on other sites

Pytacie czy komp uruchamia się,restartuje itp. Po wciśnięciu przycisku Power na panelu frontowym wiatraki od wszystkiego startują i od razu zatrzymują się.

To jakby podać i natychmiast odciąć zasilanie,także trudno tu mówić o uruchamianiu,restartowaniu...

Link to post
Share on other sites

Dlatego też sprawdź czy wszystkie wtyki do płyty głównej zostały wpięte. Jak tak to może być źle nałożony radiator na procesor, w czasie zasilania komputer wykrywa, że procesor nie jest chłodzony tak jak powinien być

Coś w tym może być...

Pasty tylko tyle co "firmowo" było. Aswoją drogą-strzałki na zaciskach wiatraka pokazują co- bo zgłupiałem

Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy masz dwie wtyczki podłączone do płyty głównej (duża wtyczka około 20-24 pinów, nie pamiętam i wtyczka CPU 4 pin- zazwyczaj górny lewy róg płyty głównej)

Mam-bez tego nic by nie ruszyło...

Dałem nową pastę,i dalej to samo...

Mam-bez tego nic by nie ruszyło...Dałem nową pastę,i dalej to samo...

A może jakąś zworkę trzeba przemienić?

Edytowane przez skobry
Link to post
Share on other sites

A próbowałeś włączyć i zostawić komputer na te 5 minut? Mój kumpel złożył też kompa na intelu i nie chciał mu ruszyć (taka sama sytuacja jak u Ciebie) po czym zostawił na jakiś czas i się magicznie odpalił.

Brzmi jak bajka, ale komputery tak mają - zawsze wszystko na złość.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...