Skocz do zawartości

Smartfon - Używany - do 300-350 zł


Recommended Posts

Witam Serdecznie :)

 

Chciałabym poprosić was o pomoc poszukuje używanego telefonu smartfonu :) który może być z androidem/windows phonem nie jestem co do tego wybredna. Moim jedynym oczekiwaniem które mam to żeby nadawał się do internetu , muzyki , dzwonienia oraz smsowania. Co do wielkości ekranu wiadomo im większy tym lepszy ale minimum 4'. Wiem że na rynku obecnie jest wysyp telefonów pomijając "znane" firmy typu Sony itd istnieją takie jak kazam , prestigio , kruger&matz czy też Goclevery  :) także takimi bym nie pogardziła o ile byłby przyzwoicie wykonany :) Czy moglibyście mi podać przykłady wokół czego powinnam się rozglądać ? przykładowo nie wiem czy Galaxy ACE 2 jest lepszy czy gorszy od Galaxy S 2 ? a może od tych telefonów lepsza jest Xperia M.

Edytowane przez kasia-ona-84
Link to post
Share on other sites

Poczekaj do Stycznia - w Styczniu w Polsce debiutuje Lumia 535 - cena oficjalna to 499 zł.

 

Na 100 % pozostałe starsze modele polecą w dół i Bedziesz mieć większy wybór - a na dodatek - sama Lumia 535 pojawi sie na rynku wtórnym.

Nauczony doświadczeniem obstawiam, że Kupisz nowa Lumię 535 za 400 zł - od kogoś kto przedłuzył umowę a sam telefon sprzedaje :) Co więcej do Stycznia moze Doskładasz 150 zł i za 499 zł Kupisz L636 w sklepie  :)

Lumia 535 : 3 x 5 - 5 cali ekran, 5 MPix Aparat z Tyłu i 5 MPix aparat z przodu :) - do tego 8GB Pamięci Wewnętrznej, 1 GB RAM. Na dziś to najlpepszy telefon w tej cenie - szybki, płynny, długie wsparcie.

 

Tu zaś Masz bardzo fajna ofertę na Lumię 720 - kupiona w Sierpniu 2013 - Masz wiec jeszcze 9 miesięcy gwarancji :

http://olx.pl/oferta/nokia-lumia-720-data-zakupu-20-08-2013-CID99-ID7VIN5.html#4f1a32c1ab

 

Lumię 520 lub Lumię 630 - obie spokojnie do dostania za 350 na gwarancji - jest ich duzo na olx.pl, Allegro czy w komisach.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuje za odpowiedz :) o telefonie Lumia 535 co nieco już słyszałam wydaje się rewelacyjny zwłaszcza za tą cenę. Ale niestety ja potrzebuje telefonu " już " bo za kilka dni wyjeżdżam i niestety będzie mi on niezbędny do pracy bo teraz jestem całkowicie bez telefonu co dość troszkę utrudnia mi życie. A powiedz mi czy opłaca się zakup Sony Xperii M za 250 zł ? jest on na gwarancji jeszcze w bardzo dobrym stanie. :)

Link to post
Share on other sites

Daruj sobie - "egzotyki" mają to do siebie, że jak coś jest nie tak to można telefon wyrzucić :)

 

Skoro na już - to polecam używaną Lumię 720 - najlepsza dla Ciebie, ewentualnie Lumia 630 / Lumia 635 lub Lumia 520.

Link to post
Share on other sites

Wiesz jakiego telefony poszukaj?

Używanego Lg L 9 II:

http://najtaniej.co/produkt/telefony/lg-swift-l9-ii-d605.html

Aktualnie zresztą w sklepach internetowych jest do kupienia za niecałe 500 zł czyli używany na pewno znajdziesz za ok 300 zł.

Tanich samsungów nie polecam ponieważ często się zacinają. 

Lg ma w tym względzie lepszy sprzęt. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...