Skocz do zawartości

Niska wydajność na dobrym PC


Recommended Posts

Hmm, zasilacz powiadasz? No to niestety będę go musiał dobrze sprawdzić.

 

Bo pamięci sprawdzałem MemTestem, a także włożyłem inny model i było tak samo...

 

A nie da się jakoś sprzętowo zdiagnozować usterki zasilacza? Jakimś program itd? Żeby być na 100% pewien że to on?

Link to post
Share on other sites

No własnie wiem, że coś z grafiką - albo prockiem, bo jego też coś ogranicza. W Sancuary Benchmark, gdzie jest wykorzystywana sama grafika miałem normalny wynik, porównywalny do znajomego, który na takiej samej karcie i podkręconym procku miał o 9 pkt wiecej. Zatem nie mówcie, żebym kręcił proca.

 

Natomiast w 3DMarku 06 miałem 8k punktów, a procek miał może 3k. Więc też nie wiem czy to zasilacz... Procek pobiera tylko 95W...

Link to post
Share on other sites

Hm, tak, kapuje, ale już po prostu nie ogarniam tej sytuacji - pierwszy raz spotkałem się z tak fatalną niekompatybilnością. No cóż, napisałem do serwisu, czekam na odpowiedź.

Jesli trafisz na dobry serwis to beda zyczliwi a jesli na taki jak ja kiedys to brak slow .
Link to post
Share on other sites

To zależy już od nich. Mnie jeden sklep w łodzi próbował sprzedać niesprawny używany router cerberusa jako nowy. I jeszcze się bulwersowali jak dałem im do serwisu. Musiałem awanture zrobić żeby dali mi nowy. Sklep nazywał się PERFECT. Polecam omijać szerokim łukiem...

Link to post
Share on other sites

Hmm, myslę że ten serwis będzie okej - wysłałem e-mail z zapytaniem i gdy odpiszą to podjadę ze sprzętem.

 

Pytanie tylko, czy oni to uwzględnią ajko usterkę i w ogole będą chcieli przy tym dłubać.

Jesli im sprawe wytlumaczysz gladko i by odrobinie szczescia to mysle ze cos z tym zrobia.
Link to post
Share on other sites

Napisałem już do serwisu, powiedzieli, że diagnostyka sprzętu jest z free, więc tutaj szafa gra.

 

Problem będzie z serwisem, gdzie kupiłem Piecyk. Tam wymieniali mi już prawie wszystkie bebechy, mimo że nie widzieli błędu (screen tearing), mimo to posłusznie wymieniali. Teraz już wątpię, by mi coś wymienili, więc pozostanie mi sprzedaż zasiłki, o ile to będzie to.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...