Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuję telefonu z Androidem (TYLKO ANDROID, ŻADEN WINDOWS I iOS)

 

Android 4.4, Z aktualizacją do Android L

Ekran 5" IPS, lub AMOLED

Bateria 2800 mAh / 3100 mAh

Procesor: Snapdragon 600 8064T / Snapdragon 800 8974AA

Pamięć RAM: 2GB

Jak najlepszy przedni i tylny aparat!

Obsługa kart pamięci (do 64GB wystarczy)

 

Telefon będzie wykorzystywany głównie do robienia zdjęć (bardzo dużo), oraz słuchania muzyki. Od czasu do czasu mniej wymagające gry (Angry Birds, 2048, etc)

Najważniejsze jest to, aby nie lagował (jak to Android) !!!

 

Dlaczego tyle RAM i taki Procesor? Żeby Android nie lagował, jak na mojej śmierdzącej Moto G.

 

Nowy, lub używany z gwarancją.

Edytowane przez Karol2137
Link to post
Share on other sites

A ile masz na przeznaczenie ? Co prawda bardzo mało telefonów będzie spełniać Twoje warunki, jeżeli moto G Ci laguje to coś chyba nie tak z telefonem masz bo akurat motka jest na prawdę płynna.

Ale jeżeli tak to:

- Oneplus One (nie ma kart pamięci ale możesz jak coś kupić wersje 64Gb)

- LG G3 (posiada mikrolagi, a raczej posiadał, bo to zostało wyeliminowane wraz z aktualizacją, ale czasem może jakiś mały się zdarzyć)

- Sony Xperia Z2/Z3 

- Samsung Note 4 (jak każdy telefon z TW ma lekkie przycięcia ta nakładka, ale ze stajni Samsunga najmniejsze)

To chyba tyle... HTC odpada ze względu na słaby aparat.

W tym momencie te wszystkie cechy posiada Sony. 

 

Wszystkie telefony są powyżej 1000zł!

Edytowane przez kuku8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hmmm....szczerze w tej cenie lipa, musisz dołożyć albo z czegoś zrezygnować.

Aparat i płynność w tej cenie plus mocna bateria to na myśl przychodzi mi LG G2 - wbudowane 16/32Gb bez kart pamięci.Tutaj jest super płynny akurat, bardzo dobry aparat jak i bateria. Pytanie czy 10/25Gb Ci wystarczy. 

Jeżeli nie to

-albo kupić moto G 2gn ale oprócz lepszego aparatu od 1 gn, (który i tak jest przeciętny i to bardzo) i lepszych głośników nic lepszego nie ma. Ponadto 1Gb pamięci Ram a jak zmniejsza się do 300mb wolnego to wyczyszcza Ci aplikacje/zamyka więc wielozadaniowość jest bardzo ograniczona. 

- jest jeszcze G2 mini, gdzie wszystko jest na poziomie takim 7/10 ale przycięcia mogą być. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bateria nie jest istotna. Byle żeby przy używaniu LTE/WiFi wytrzymała cały dzień. Wieczorem se pod ładowarkę podłączę

Aparat żeby lepszy był niż w Lumii 920 no i żeby nie zacinał się, to najważniejsze

Ta Xperia Z2 mnie zaciekawiła ale trochę za droga jak dla mnie a jeszcze samochód muszę zrobić

Link to post
Share on other sites

Dołóż z 400-500 zł to będziesz miał płynność. Za 850 nie dostaniesz niczego pewnego z gwarancją z tymi podzespołami co napisałeś. Dam Ci porównanie. Dasz radę kupić nowego Mercedesa w cenie Punto? Niestety nie. Cudów nie ma

Snapdragon 800, 2 ramu i dobry aparat to Xperia Z2, Galaxy S5, HTC One M8, LG G3, Xiaomi Mi3

A jak nie chcesz lagów i dobry aparat to Iphone 5. Płynność działania zapewniona

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

One da się dostać w tej cenie, zwłaszcza na licytacjach.

 

Xperia Z i Nexus 4 mają Qualcomma APQ 8064 - od Snapdragona 600 różni się brakiem wbudowanego LTE (w Xperi odpowiada za to oddzielny moduł) i nieco niższym taktowaniem rdzenia.

 

Co do aparatu w Nexusie - zgadzam się, ale i tak jest lepszy niż w Moto G. Na pewne ustępstwa trzeba jednak pójść przy tych wymaganiach i kwocie.

Link to post
Share on other sites

Według mnie minimum w tych wymaganiach jest G2 i kupienie go prawie nówki za 950zł. 

Za 1000 kupisz wersje 32 Gb. Niestety dla autora ale moto G ma dobrą baterię ale w nie najnowszych flagowcach czyli pokroju Z/One bateria była kiepska co wystarczało najwyżej na 3h neta po sieci 4G. Jak chce płynnośc stanowcze MINIMUM to G2/Nexus 5, który ma niezły aparat. Dalej jest Z2 co cena już jest znacznie wyższa oraz Oneplus One co jest wszystko super tylko problem z gwarancją (cena 1300), 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...