Skocz do zawartości

Smartfon za 500-650 zł


Recommended Posts

Witam, broniłem się przed tego typu urządzeniami, ale nowa technologia dotknęła i mnie. Postanowiłem kupić sobie smartfona w granicach 500-650 zł. Czytałem trochę o różnych i mam małą listę, ale zupełnie nie wiem, którego wybrać i prosiłbym Was o pomoc. Nie mam zbyt dużych wymagań co do niego. Najważniejsze to:

- budżet jw.

- na androidzie

- bateria przy normalnym użytkowaniu wytrzymała chociaż te 15 - 17h(lepiej jak dałoby rade więcej)

- płynne działanie, bez zamułek itp

- w miarę dobra jakość dźwięku.

- stan nówka bądź lekko używany (z tego co szukałem niżej podane można było spotkać w tej cenie)

 

Te które znalazłem i mi się spodobały to:

- LG L9 II

- LG L90

- LG G2 Mini

- Motorola moto G

- LG (Swift Optimus) G

- HTC One X

- HTC Desire 500

- HTC Desire 610

- HTC Desire 310

 

Link to post
Share on other sites

 

Te które znalazłem i mi się spodobały to:

- LG L9 II

- LG L90

- LG G2 Mini

- Motorola moto G

- LG (Swift Optimus) G

- HTC One X

- HTC Desire 500

- HTC Desire 610

- HTC Desire 310

 

Z tego co widzę hmm, L9 II staroć, Optimus G zawiedziesz się na baterii, One X ciężko dostępne.

Htc jak najbardziej polecam, najbardziej 610

G2 mini też chyba najlepszy z tych wszystkich, myśle że możesz pomyśleć też on Xperi M2, Motorolą się nigdy nie bawiłem więc nie powiem za dużo, ale jeśli ci zależy na dzwięku to polecam coś z HTC.

Link to post
Share on other sites

http://gsmonline.pl/artykuly/test-htc-desire-610-opinie

 

Proszę przeczytać sobie


 

W praktyce telefon wytrzymuje dobę dość intensywnego użytkowania lub dwa dni umiarkowanego korzystania z gier i funkcji multimedialnych. Nie jest to zły wynik jak na smartfon, z pewnością jednak nie zalicza się do czołówki. Jeśli więc komuś nie przeszkadza podłączanie telefonu do gniazdka codziennie, nie będzie miał powodów do narzekań.

Link to post
Share on other sites

G2 mini i L90 to właściwie te same telefony. Różnica jest w przedniej kamerce i LTE na korzyść g2 mini. Z ogólnych opinii g2 mini jest fajnie zoptymalizowany, ma ponadprzeciętną baterię. Jakość dźwięku lepsza niż w L9 II i optimusie G. Warto jednak pomacać go, trzeba będzie przyzwyczaić się do przycisków z tyłu obudowy. Dla jednych są bardzo wygodnie i przydatne, szczególnie po kilkunastodniowym używaniu telefonu, dla innych to katorga. Obecnie jest ich wysyp na OLX z przedłużenia umowy - można znaleźć niezłą ofertę. Co do HTC nie wypowiem się, bo nigdy go w ręku nie miałem.

 

Moto G deklasuje wszystkie te telefony optymalizacją i oficjalnym wsparciem. Ma też lepszy ekran. Jakość dźwięku jest w miarę ok. Aparat z pewnością nie zachwyca. Nie posiada też slotu na kartę SD, może być dokuczliwe po jakimś czasie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...