Skocz do zawartości

Recommended Posts

To wina najprawdopodobniej sterowników. Mi wyłącza grę po wciśnięciu alt+tab, a czasami nawet nie chce się włączyć launcher i muszę uruchamiać przez witcher.exe. (również mam 14.11.2 beta) Do Wiedźmina pamiętam, że 12.11 dawały przyjemnego kopa. (posiadam Radeona 7870)

Link to post
Share on other sites

Wiem na 100%, że na 12.11 (i chyba to nawet beta były) działa bardzo dobrze. Na wcześniejszych również działa bez problemów, jednak na 12.11 jest najwięcej klatek. Nie wiem jak sprawa wygląda na nowszych, ponieważ już nie grałem w Wiedźmina. Znam całą grę na pamięć (przeszłem z 12 razy od drzazgi do drzazgi, reszte przeczytałem i różnice są znikome, nie warte grania kolejnych xx godzin). 

 

edit:

A próbowałeś uruchamiać za pomocą trybu administratora ? 

Edytowane przez CoJaPacze
Link to post
Share on other sites

Tak,wtedy nawet do gry nie wszedłem.

12.11 to dość stare sterowniki,nawet chyba ich nie miałem a gra chodziła na jakiś nowszych.


Spróbowałem 14.9 dalej taki sam problem.

Ściągam 12.11 beta 11 zobaczymy czy gra będzie chodzić.Jeśli tak to spróbuje jeszcze 14.4 i 14.6 bo wiem że gra działała na późniejszycg sterownikach tylko nie pamiętam jakich.

To nie jest wina sterowników w moim przypadku.Sprawdziłem 12.11 i to samo się dzieje.

AppHangB1 dostałem taki komunikat,bo przeważnie komputer wymagał ręcznego restartu.

Teraz spróbuje tego:

I had the same problem the solution for me was this:


-Uninstalling the game
-launch of Steam as administrator
-Download of the game
-launch of the game = > he launches and updates
-configuration of the game and launch
-the game launcher plant = > deletion in task (ctrl alt supr.) Manager
-revival of the game = > it works
j ' éspere that will help the largest numbers of you.

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...