Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

to z usuwaniem pliku .part działa teraz nie ma dużej aktualizacji tylko 300mb i szybko pobrane, tylko co to robi? czemu znikła taka duża aktualizacja?

ok po tym czynie jednak gra się crashuje, da sie jakoś ją naprawić w sensie jakiś skan plików itd?

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites
Łykacie wszystko z tego YT jak młode pelikany

 

a ktoś tu chyba łyknął jak pelikan, że dostanie jakiegoś nie wiadomo jakiego  "REMASTER-a" a wyszło tak, że Rockstar sprzedał to samo po raz 3 :D

 

sam to nia dniach obadam na własnym organizmie   ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Nie łudzę się, że RS przygotował dla wersji PC jakieś uber efekty ale wyższa rozdzielczość, AA, lepszy AF i większy zasięg rysowania obietków zazywczaj robi sporą różnicę. Na YT znajdzie się masę filmików z porównania GTAIV na X360 i PC i sądząc po nich to różnic prawie nie, a w praktyce przecież są kolosalne. Miałem obie wersje.

Edytowane przez kbrbabzbtb
Link to post
Share on other sites

 

 

ale wyższa rozdzielczość

99% i tak zagra w tej samej co na ps4/xone

 

;)

 

większy zasięg rysowania

jak vram na to pozwoli ;)

 

 

 

zazywczaj robi sporą różnicę.

 

NOPE - spora róźnica to to nie jest 

 

 

 

 

Na YT znajdzie się masę filmików z porównania GTAIV na X360 i PC i sądząc po nich to różnic prawie nie, a w praktyce przecież są kolosalne. Miałem obie wersje.

 

 

I na koniec bo wiedzę , że jednak źle mnie zrozumiałeś

My tu bardziej (a może nawet tylko) rozmawiamy o wersji PS4 - PC 

Link to post
Share on other sites

@Tommy - Zabawne jest, że całą swoją wiedzę na temat porównania obu gier opierasz na skompresowanych filmach. Ja osobiście zatrzymałem się na downloadzie 0kb/s, ale z doświadczenia wiem, że obraz na YT vs surowy plik to jak różnica pomiędzy PS3 a PS4.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Zabawne jest, że całą swoją wiedzę na temat porównania obu gier opierasz na skompresowanych filmach.

 

Co nie :) zabawne :) że o jaką wiedzę to nie wiem o co Ci chodzi bo ja tylko podałem filmiki, ale ok :D

wystarczy poczytać też wiele komentarzy czy to na forach czy to nawet pod tymi filmami  ludzi mających do czynienia od paru godzin z obydwiema wersjami by mieć dodatkowo zarys tego jak jest

 

 

a sam porównam za parę dni jak będę miał dostęp do wersji PC i wtedy podzielę się już tą prawdziwą wspomnianą wiedzą ;) 

Link to post
Share on other sites

Tego gówna nie idzie uruchomić... :rotfl:

Bawię się z tym od 12:00, znaczy instalowało się z DVD a od 14:00 próbuję i ni uja...

Pobieranie z serwerów odpada, idzie jak krew z nosa...

Znalazłem rozwiązanie pewnych problemów tutaj - http://gta-five.pl/watek-gta-v-wersja-pudelkowa-bledy-problemy-itp?page=5

Przeczytajcie cały wątek ;) 

Można aktualizację ściągnąć z ...

Link to post
Share on other sites

 

 

NOPE - spora róźnica to to nie jest

 

Powiem tak... gdybym oceniał różnice w grafie na poszczególne platformy na podstawie porównań video z neta to powiedziałbym, że różnic prawie nie ma. Często nawet nie widać w stosunku do starej generacji. Pewnie masa fanów konsol wyrabia sobie zdanie na takiej podstawie. Ale jak już zrobisz porównanie odpalając u siebie jedno i drugie to wiesz na jakiej platformie chcesz zagrać w konkretny tytuł.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mam za to taki problem, że nie chce się połączyć z RSC po aktywacji gry spróbuje tego może się uda:

 

- utworzyłem katalog "Rockstar Games" w miejscu gdzie miałbym zainstalować grę i dalej wkleiłem do niego wcześniej pobraną z torrentów grę (wygląda to obecnie tak: D:\Gry\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\ [pliki gry])
- pliki "GTAVLauncher.exe" oraz "PlayGTAV.exe" najpierw skopiowałem, a nastepnie usunąłem z katalogu z gra
- pobrałem Rockstar Setup tool https://socialclub.rockstargames.com/activate
- odpaliłem to narzędzie i wskazałem folder "D:\Gry\Rockstar Games\Grand Theft Auto V" jako miejsce instalacji gry. program dograł brakujące pliki i po pobraniu ponad 300MB gra się uruchamia bez najmniejszych problemów

Edytowane przez Blest
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...