Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Z tym przełączaniem to trochu jak Giana sisters mi zaśmierdziało. Czyli coś nowego, ale na pewno dobrego? Zobaczymy po opublikowaniu artykułu. Z innej beczki udało mi się znaleźć torrent z tym modem Vice City Rage. Trzeba zobaczyć czy wart uwagi mimo niedokończenia.

 

Ja tam raczej go ściągać nie będę bo by mi lapka i kompa rozsadził ten mod a po drugie to nie opłaca się go ściągać jak nima misja ale jak kto co lubi są gusta i guściki o których się nie rozmawia. A widział ktoś to :

 

http://www.youtube.com/watch?v=alzNmUAaGh4

http://www.youtube.com/watch?v=wM3hY_jgCL4&feature=related

 

A tutaj (http://gamezilla.kom...lnych-bohaterow) najnowszy news o GTA V jaki wyszedł dzisiaj :)

 

P.S Też czekam na trailera z niecierpliwością ale na razie ani słychu nigdzie :(

P.S2 - Jestem ciekaw co mają moderzy z tego że zrobili moda z VC na rage i ile im to zajeło a co najważniejsze jaki mieli na prawdę cel :>

 

P.S3 -

 

http://www.youtube.com/watch?v=ewv6vCPKtDM&feature=fvwrel

Ja nie wiem skąd się ludzie urwali z choinki czy jak wszędzie pełno faków gdyby GTA V wyglądało tak jak w tym filmiku to bym Rockstarowi brzeszczotem po jajach przeleciał. A tak wogólę ta gra z filmiku to All Points Bullleting w skórcie APB którą tę grę przejeła inna firma bo poprzednia zbankrutowała czy coś takiego już nie pamiętam ale jest jeden fakt miałem okazję w tego bubla raz zagrać i na GF 8800 taka kaszanka była że szkoda gadać a fizyka to tak jakbyś samochód prowadził jak ziemniaka :rotfl:

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites

hyymm drugi zwiastun ma być w tym tygodniu jeszcze - tak rockstar powiedział, choć tak właściwie to powiedział, że będą informacje o zwiastunie, a nie sam zwiastun :D

 

muve.pl - gta v na pc 169zł :P drogawo troche :)

a max payne 3 przez wakacje po 150zł chodził, a teraz 79zł - gry r* szybko tanieją.

Link to post
Share on other sites

hyymm drugi zwiastun ma być w tym tygodniu jeszcze - tak rockstar powiedział, choć tak właściwie to powiedział, że będą informacje o zwiastunie, a nie sam zwiastun :D

 

muve.pl - gta v na pc 169zł :P drogawo troche :)

a max payne 3 przez wakacje po 150zł chodził, a teraz 79zł - gry r* szybko tanieją.

 

Na PC tak, zobaczysz po ile bedą preordedy na konsole :E
Link to post
Share on other sites

Są po 249zł - to normalka. Tylko, że ja mówię o muve.pl, a to jest sklep cenegi czyli wydawcy.

W gram.pl na przykład jak Sn1PeR mówi 219zł na konsole.

Ceny będą normalne, bo wiele osób w necie widzę, że naiwnie wierzy, że na PC będzie za 250zł...

 

Dla nich to im większa mapa, tym droższa gra chyba.

 

Tak w ogóle, to tylko kolejna gra, która będzie dobra. Nie spodziewałbym się fajerwerków. Po prostu dobry sandbox z bardzo ciekawym światem do zwiedzania i grania w golfa.

Link to post
Share on other sites

Ja zobaczyłem ten fake gameplay zacząłem się śmiać. Już po grafice widać, że to nie silnik RAGE, a brak przechodniów już to udowadnia. Niby można napisać "bo to beta czy alpha", ale skoro gra wychodzi na wiosnę tzn., że gra już jest testowana przez testerów, którzy teraz pakują w V i szukają błędów etc etc.

 

W BETA VC Rage nie ma przechodniów. Są jedynie kierowcy, więc nici z robienia to z czego GTA słynie :P Pozostaje mi oryginał i San Andreas.

 

P.S Co do Pre-Ordera to pod koniec miesiąca już będzie opłacony przeze mnie. Pod PC oczywiście. IV była pre-orderem to i V musi być.

Link to post
Share on other sites

Tak czyli w następnym tygodniu w środę :/ kiedy idę do szkoły nie mogli dać we wtorek :(

Imo niedługo muszę się wsiąść za przejście San Andreas bo jeszcze nie przeszedłem :/

Czy ktoś się orientuje ile będzie tych trailerów oprócz tych dwóch ? Bo poprzednie odsłony miały więcej ich tak mi się zdaje.

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites

mo niedługo muszę się wsiąść za przejście San Andreas bo jeszcze nie przeszedłem

Ukamienować go!!!

 

Zapewne koło 3 trailery będą jak zwykle. Poza tym "wypłyną" inne informacje czy zdjęcia. Z premierą IV to szaleli. Artworki na prawdziwych budynkach, graffiti Niko na ścianach, samochody oklejone reklamami GTA IV etc.

 

Wracając do San Andreas - zima się zbliża więc trzeba moje stare mody wygrzebać z zimą w San Fierro i na wsi...

Link to post
Share on other sites

Do premiery V zdołasz all nadrobić

Albo i nie :P

 

gameplay pojawi się nie koniecznie, choć raczej tak, ale fabułę przedstawią na pewno.

IV miała fabułę i tego tłustego skur... ekhm... chciałem powiedzieć lekko puszystego co chwilę dzwoniącego kuzyna Romana. Jak taki troll lub coś podobnego będzie w V to zbieram dziki tłum z widłami i pochodniami i idziemy w średniowiecznym stylu zlikwidować oblężenie w postaci R* i Take2.

Link to post
Share on other sites

Co do kciuków to już wiemy skąd Facebook to skopiował :rotfl:

 

Śmiejesz się z niego, a ja do 4 podchodziłem chyba z pięc razy i nigdy nie skończyłem w całości :cry:

 

Ja tak miałem z wersją na PC jak dostałem konsole to przeszedłem wreszcie tą grę hehe. A co się działo że podchodziłeś pięć razy ?

 

Ukamienować go!!!

 

Ostatnio jakoś czasu nie mam na granie bo szkoła się zaczęła i tak dużo czasu już nima. Co do ukamienowania mnie to jakieś 4 dni temu założyłem i nadal tworzę forum w języku angielskim o GTA SA nawet hosting i domenę wykupiłem. W wolnych chwilach siedzę nad tym forum i tyle ale powiem że rok temu jak już grałem w San Andreas to tylko w Multika nawalałem/siekałem :D .

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites

Co do kciuków to już wiemy skąd Facebook to skopiował :rotfl:

 

 

Ja tak miałem z wersją na PC jak dostałem konsole to przeszedłem wreszcie tą grę hehe. A co się działo że podchodziłeś pięć razy ?

 

 

 

Ostatnio jakoś czasu nie mam na granie bo szkoła się zaczęła i tak dużo czasu już nima. Co do ukamienowania mnie to jakieś 4 dni temu założyłem i nadal tworzę forum w języku angielskim o GTA SA nawet hosting i domenę wykupiłem. W wolnych chwilach siedzę nad tym forum i tyle ale powiem że rok temu jak już grałem w San Andreas to tylko w Multika nawalałem/siekałem :D .

 

Pierwsza próba na PC, potem Xbox, potem znów PC, potem Xbox again i na końcu znów Pc, ostatnia próba była na 2600k w tandemie z 580, ile tam modów nawrzucałem na lepszą grafikę to już nawet nie pamiętam :D

Poprostu fabuła mnie zawsze nudziła po jakimś momencie, mam nadzieję, że z V będzie inaczej.

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

Pierwsza próba na PC, potem Xbox, potem znów PC, potem Xbox again i na końcu znów Pc, ostatnia próba była na 2600k w tandemie z 580, ile tam modów nawrzucałem na lepszą grafikę to już nawet nie pamiętam :D

Poprostu fabuła mnie zawsze nudziła po jakimś momencie, mam nadzieję, że z V będzie inaczej.

 

Wiem fabuła w IV na początku jest zarąbiście a potem to szkoda gadać flaki z olejem i tylko zabij tego i tego bo tamten zrobił to a nie to co on chciał i tak dalej :/.

 

P.S Co to te 2600k w tandemie z 580 ? Jakiś procek , konsola czy jak ? %-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=wHNeoTRRDWM

 

Jestem ciekaw ile ten SNOW MOD waży pobrał bym go.

Link to post
Share on other sites

Ja tam nic dosyć nimam trzeba coś robić więc wziąłem się za masterowanie forum :D co do tego moda to on jest na całe San Andreas czy tylko w wyznaczonych miejscach ? fiuu a już myślałem że SNOW MOD waży grubo po 1GB , hehe :D

P.S Używasz modów cleo ?

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites

Moje mody dają tylko zimę na wsi i w SF. W LS, na pustynii i w LV jakoś śnieg nie pasuje. Mody cleo to tylko gravity gun, portal gun i wyrzutnia rakiet javelin. Portal gunem robię wejście na chodniku, a wyjściowy na najwyższej palmie czy budynku. Poczekać i słychać "aaaaaaaaa" i jeb koło ciebie się rozbijają. Chociaż kozak jak połączysz gravity gun z portalem. Spuść samochód gravity gunem z wysokości do wejściowego portalu, a wyjściowym wyleci jak z procy :P Z 2000h spędziłem w San Andreas.

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...