Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Szału nie ma...

 

Players can no longer purchase more vehicles than their properties can store.

Players can now launch a video card benchmark test from the main menu.
Fixed an issue where facial features would not save correctly when transferring a character from Xbox 360 or PS3 and changing genders while editing the character's appearance.
Fixed an issue where players could become stuck in the clouds when voting to quick restart the Humane Labs Heist.
Fixed an issue where markers in the Rockstar Editor could not be deleted with the mouse.
Fixed various audio recording issues with Rockstar Editor clips.
Fixed an issue where the Yacht would not appear in some recorded Rockstar Editor clips.
Fixed a rare issue where some Rockstar Editor clips could not be opened for editing.
Fixed an issue where the GTAV Launcher would not display the correct amount of time remaining for file downloads.
The Steam overlay has been moved to prevent it from covering up Launcher buttons. For details, see this article: https://support.rockstargames.com/hc/articles/204848158
Fixed an issue where the game would not save your settings when restarting in some instances.
Fixed a rare issue where the Steam version of the game would crash right after launching.
Windows Media Player is no longer required to install GTAV. Instead, Windows Media Foundation will be required.
Fixed an issue where the game would show the pause menu without player input.
Fixed an issue where the max frame rate would be incorrectly low in rare cases.

Edytowane przez DonHugo
Link to post
Share on other sites

Gta IV miało 7 patch'y,ciekawe ile V narobi.

 

I jak ktoś by chciał zrobić głębszą analizę to 

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-grand-theft-auto-5-pc-face-off

 

Edit: Dobrą płynością jest danie msaa na off.Wiem że to jest oczywiste lecz u mnie daniem to na off,a zachowując resztę na b.wysokie,a trawę na wysoką uzyskujemy jednak dobry efekt i jest bardzo stałe 60 klatek.Lecz wiem że pozbawienie msaa może zaboleć,lecz naprawdę widać po tym wzrost klatek.

Edytowane przez DonHugo
Link to post
Share on other sites

Ja gram na MSAA 2x, bo bez tego strasznie mnie rażą te krawędzie poszarpane. Na 4x już jest lux dla mnie idzie po grac ale są czasami dropy. Wiecie jak ustawić 1440p na radku w Gta 5 ? Czy tylko ta opcja jest dostępna dla GTX? Mam monitor FHD.

Edytowane przez Blest
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja gram na MSAA 2x, bo bez tego strasznie mnie rażą te krawędzie poszarpane. Na 4x już jest lux dla mnie idzie po grac ale są czasami dropy. Wiecie jak ustawić 1440p na radku w Gta 5 ? Czy tylko ta opcja jest dostępna dla GTX? Mam monitor FHD.
Pikselkow masz za mało na monitorzez. Musisz dokupić gdzieś ;)

 

/e

Daruj sobie durny trolling    dad

Link to post
Share on other sites

Po ostatnim patchu nie wiem dlaczego gra się odpala w rozdziałce 800x600,i na najniższych ustawieniach.

Ma ktoś podobnie? Gra ofc oryginał.

 

PS: i5 4590+R9 280+6 gb ram, więc to raczej nie wina sprzętu.

Edytowane przez ifter
Link to post
Share on other sites

Po ostatnim patchu nie wiem dlaczego gra się odpala w rozdziałce 800x600,i na najniższych ustawieniach.

Ma ktoś podobnie? Gra ofc oryginał.

 

PS: i5 4590+R9 280+6 gb ram, więc to raczej nie wina sprzętu.

Za każdym razem tak ci się odpala ? Nawet jak zmienisz na swoje ustawienia ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...