Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

To za tanie domy patrzyłeś. U mnie bo ograniczeniu GTaVLauncher do 20 fps, gra działa lepiej, bo podczas uruchamiania ten pogram ma coś koło 2000fps i cały czas tyle trzyma nawet jak gra się już uruchomi więc warto go ograniczyć w tym programie msi. I dałem też ograniczenie fps grze na 50fps i teraz jest dobrze nie ma dropow a gra chodzi na mssa 2 i reszta wszystko b. Wysokie. Wczoraj podkręciłem pamięć ram. Z 1333 na 1600 też kilka fps to dało. Po robocie wrzucę zdjęcia z ustawień. I jeszcze coś gra lubi procesory z taktowaniem 4,5. Zrobiłem test i na Stock taktach gra rwała.

Link to post
Share on other sites

A gdzie to powinno byc napisane? Bo wczoraj czytalem na tablicy dotyczacej sprzedaży "opisy" dwóch apartamentow takich za 200-300 tys. i nic odnosnie napadow tam nie wyczytalem.

Musisz mieć High-End apartment, najtańszy chodzi chyba po 205k$, Del Perro Heights, Apt. 20.

Mam i ładnie działa.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Taa, dawno nie było aktualizacji...jedynie 352 mb, zleci jak z bicza strzelił. Radość z premiery GTA V na PC, dobrej optymalizacji, grafiki i klimatu gry jest równie wielka co irytacja, której człowiek doświadcza, próbując uruchomić ten tytuł. Kiedyś można było wydać grę tak dopracowaną, że nie wymagała ściągania żadnej aktualizacji czy łatki a tu studio z ogromnym zapleczem, doświadczeniem, mając w piz** czasu na dopracowanie tytułu, wypuszcza gierę, która w ciągu 3 dni od premiery wymaga pobrania dodatkowo prawie 6  GB danych. Paranoja.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie nie z przełączaniem się między trybem "autonogi" a innymi pojazdami jest trochę lipa jeśli chodzi o sterowanie z takim hełmem i chodzikiem. Poza tym obraz jest nieco zniekształcony (jak przy szerokokątnym ujęciu z kamery). Ale pobawić bym się pobawił. Tymczasem zostało już tylko 40 mb aktualizacji do pobrania...

Link to post
Share on other sites

Ja non stop mam problemy z zapisem, po skonczonej pierwszej misji wyścigu z Lamarem po LS i położeniu sie na łózku, prosi o nadpisanie pliku 1/15 po czym klikam OK, a kiedy Franklin się budzi nie ma pliku zapisowego, i  jak wylacze gre i ponownie ją wlacze zaczne od Napadu czyli od nowa.
Dla sprawdzenia tego dokładnie: po ciągłej grze uruchomiłem ponownie misje z ściganiem by poprawić na złoto a kiedy juz po wszytskim dojechałem do garażu wyskoczyło mi info, "prawdopodobnie uszkodzony lub błędny plik zapisu - wczytywanie niemożliwe"

I klikając Enter gra zamiast powrócić do ostatniego stanu gry (czyli przed powtórzeniem tej misi ze ściganiem) wrzuciła mnie od nowa do napadu. :/

Edytowane przez Fishbone
Link to post
Share on other sites

Zaskakująco dobrze chodzi mi ta gra przy bardzo wysokich ustawieniach. Optymalizacja super w porównaniu z czwórką, granie w widoku fpp zmienia rozgrywkę diametralnie, gra wydaje się być dużo brutalniejsza w odbiorze dzięki temu widokowi. Wyrzucanie kierowcy, bójki i późniejsze butowanie leżącego w tym widoku jest... :evil:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...