Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

 

 

1) Mam cyfrową wersje

Osobiście wolę "analogowe" pudełka

 

 

 

2) Mam grę w dniu premiery, a więc czy jestem głupi? Czy po prostu mam kasę na pre-order, a Ty sknerusie poczekasz pół roku, aż przecenią ?

 

Nie o to mi chodziło, a o napalanie się ludzi, że już już zaraz coś wychodzi i MUSZĄ mieć w dniu premiery bo jak nie to stanie się jakiś kataklizm...

I co niby złego w tym, że mógłbym poczekć pół roku skoro nie zależy mi na tym, by grać w dniu premiery? Dla mnie bez różnicy czy zagram dziś, za rok czy za 2 lata. 

GTA V zagości kiedyś na mej półce, ale nie pytam siebie - kiedy?

Link to post
Share on other sites

Wszystkim borykającym się z problemem niskiego transferu przy pobieraniu aktualizacji 5gb polecam pobranie rarów z podlinkowanego wcześniej hostingu i podmianę plików, pozostaje wówczas do pobrania jedynie ok 350 mb przy niezłym transferze.

Mam pytanie o wbudowany w grę benchmark, u mnie framerate podczas testu w żadnym momencie nie przekracza 30.0 fps niezależnie od zmiany w ustawieniach. Jest jakaś blokada na 30 fps? Synchronizację pionową mam ustawioną na "Pół" - to jest przyczyna?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy testy były wrzucane, ale w końcu ktoś zrobił normalne testy:

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/jakie_sa_wymagania_sprzetowe_gta_v_test_wydajnosci

 

No, ale każdemu gra chodzi w ultra 60 :P

 

Choć oczywiście jest to specjalne miejsce testowe.

Poczeka się, aż wyjdzie trochę łatek.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Wszystkim borykającym się z problemem niskiego transferu przy pobieraniu aktualizacji 5gb polecam pobranie rarów z podlinkowanego wcześniej hostingu i podmianę plików, pozostaje wówczas do pobrania jedynie ok 350 mb przy niezłym transferze.

Mam pytanie o wbudowany w grę benchmark, u mnie framerate podczas testu w żadnym momencie nie przekracza 30.0 fps niezależnie od zmiany w ustawieniach. Jest jakaś blokada na 30 fps? Synchronizację pionową mam ustawioną na "Pół" - to jest przyczyna?

No jeżeli masz monitor 60Hz i ustawiłeś synchronizację "na pół", to to oczywiście jest przyczyna blokady na 30fps.

Link to post
Share on other sites

770 jak sobie radzi? Ktoś coś wie, ktoś coś słyszał? Widziałem te benchmarki, ale prosiłbym o kogoś z tą kartą o wypowiedzenie się.

Posiadam gtx'a 770 2gb i mogę powiedzieć iż radzi sobie świetnie. Gram na takich ustawieniach: Ignore Suggested Limits: On/ Texture, Shader, Water, Particles, Tesselation, Post FX: Very High/ Grass: Ultra/ Ambient Occlusion, Shadows, Reflection: High/ FXAA: On

 

W mp fpsy trzymają się powyżej 60 w mieście, a na pustyniach, górach gdzie jest dużo roślinności spadają czasem do 40-45. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nawet Quad pod LGA775 pozwoli płynnie grać na średniej jakości (może nawet na wysokiej) w HD bez problemu.

Akurat ten filmik pokazuje rozdzielczość 1440x900, ale faktycznie chodzi nieźle jak na ten sprzęt i ustawienia. Muszę zaktualizować sterowniki do swojego radka bo mam podobną (wydajnościowo) konfigurację, a jak się wczoraj na szybko bawiłem ustawieniami, które następnie testowałem wbudowanym w grę benchmarkiem, to wystarczyło odrobinę podbić ustawienia z niskich i już widoczne były spadki płynności poniżej 25 fps. BTW: testował ktoś sterowniki od AMD zoptymalizowane pod GTA? Dają zauważalną różnicę?

Link to post
Share on other sites

No i mi było dane W KOŃCU trochę pograć. Narazie zrobiłem prolog i trochę pokręciłem sie po mieście. Na moim konfigu (sygnatura) mam FXAA i tesselation na high reszta na maxa i trzyma sztywne 60fps. Bajeczka.

 

Nie bardzo jestem przekonany do modelu jazdy samochodów. Ten z GTA IV bardziej mi pasował.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...