Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam myszki ponieważ ta która mam się zepsuła (mx518). Poszukuje myszki lepszej od niej jednakze podobnej, jest dla mnie wygodna. Najwiecej gram chyba w fpsy :D

§  Budżet: ~

§  Jakiej myszki obecnie używasz:  mx518

§  Jaką masz obecnie podkładkę:  Steelseries

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):CS, BFy, LoL, Starcraft, mmorpg różne w sumie wszystko

§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 boczne przyciski pod kciukiem

§  Chwyt: finger/palm grip różnie :D

Edytowane przez cieciurka1
Link to post
Share on other sites

 mx518 jest git, ale może czas zmienić przyzwyczajenia? Jaka myszka jest teraz najlepsza do FPSów i polecana? :P Czy taka typowa "csowa" dobrze sie sprawdzi w innych grach? :D w chwytach które napisałem jest pomyłka gram Palm grip nieraz klade całą dłoń a nieraz lekko unosze palce o tak(chyba robie fingertip gripa) Więc dobrze byłoby abym na zakupionej myszcze mógl wygodnie grac w fpsy na palm gripie ale tez w inne gry fingertipem :D :D :D

http://images66.fotosik.pl/400/04bf4e3ed08b2dbcmed.jpg

 

 

Co mysliscie o Razer Deathadder Chroma, podobno bardzo dobra i ma optyka, nie laser.

Edytowane przez cieciurka1
Link to post
Share on other sites

 mx518 jest git, ale może czas zmienić przyzwyczajenia? Jaka myszka jest teraz najlepsza do FPSów i polecana? :P Czy taka typowa "csowa" dobrze sie sprawdzi w innych grach? :D w chwytach które napisałem jest pomyłka gram Palm grip nieraz klade całą dłoń a nieraz lekko unosze palce o tak(chyba robie fingertip gripa) Więc dobrze byłoby abym na zakupionej myszcze mógl wygodnie grac w fpsy na palm gripie ale tez w inne gry fingertipem :D :D :D

http://images66.fotosik.pl/400/04bf4e3ed08b2dbcmed.jpg

 

 

Co mysliscie o Razer Deathadder Chroma, podobno bardzo dobra i ma optyka, nie laser.

Razer Deathadder Chroma to zupełnie to samo Co DA 2013, ten sam sensor... pozmieniali jedynie lekko powierzchnie ( plastik jest bardziej matowy, nie chropowaty ) i dodali te światełka i przybyło też przy tym kilka gramów na wadze myszy. ot tak to wszystko.

 

do FPS'ów wiele osób chwali sobie obecnie FK1, najlepsze kable, teraz bardzo dobry optyk 3310 który oferuje wszystko czego tak naprawdę potrzeba. Jest dosyć długa, więc powinieneś trzymać ją komfortowo palmgripem. Problemem mogą być tylko bardzo twarde klawisze Huano, w CS:GO nie sprawiają problemów, ale w innych grach?

 

Jeśli masz MX518, to ja zainteresowałbym się Logitechem G400s, bo jest mega podobny kształt i byłbyś jak w domu :)

Edytowane przez steel116
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

''Jest dosyć długa, więc powinieneś trzymać ją komfortowo palmgripem'' Tak, ale jest trochę niska i bardziej płaska.

Jak coś dobrze działa to po co zmieniać. G400s będzie najpewniejsza.

Nie ma idealnej myszy do fpsów, każdy lubi inny kształt.

Człowieku, przesiadka z MX518 na FK1 jest łatwiejszym wyborem, niż przesiadka z MX518 na Deathaddera...

 

Jeśli ma ten sam kształt przez długi okres czasu i naprawdę go lubi to jak najbardziej Logitech G400S, jednakowo autor wspomina o chęci zmiany stylu trzymania, bądź może chce zmienić jednak kształt myszy.

 

Są idealne myszy do FPS. Jest nią FK1, jedynie czego brakuje w tej myszy, to możliwości wyboru głównych przełączników dla niektórych Omrony, dla niektórych Huano. Nie widziałem lepszej myszy od Zowie FK1, tydzień temu kupiłem Mionix Aviora, tak się zdenerwowałem, że lewy i prawy przycisk nie chodzi idealnie równo, że oddałem mysz w ten sam dzień. w FK1 nie dopatrzyłem się żadnej wady, perfekcyjny sensor, jakość wykonania wg. mnie na jeszcze wyższym poziomie niż mionix avior 7k (może akurat dostałem złą sztukę) i kabel który jest fenomenalny, zero problemów z poruszaniem myszy. Zmiana DPI na myszy, brak bezsensownych i kretyńskich oprogramowań ( patrz. Razer Synapse ) które spowalniają komputer albo sprawiają że mysz działa INACZEJ.

 

Czego chcieć więcej? dla fanów symetrycznych myszek coś pięknego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli razera odradzacie, dobrze jest mi z kształtem mx518 wiec powinienem brać 400s, ale myślę że mógłbym zmienić kształt, może wlasnie z takim fk1 będzie wygodniej. A jeśli chodzi o zowie oni maja parę myszek, ten fk1 najlepszy?

FK1 ma najlepszy sensor(Avago3310) ze wszystkich myszek Zowie, który jest 'praktycznie' perfekcyjny i nie będzie Cię ograniczał w żaden sposób i taka myszka posłuży na długie lata.

 

Reszta myszek zowie topowych to głównie AVAGO 3090, na której jeśli się uprzesz to da się wywołać na niej akceleracje negatywną. :) EC1 eVo CL ma chyba najniższy tracking speed ze wszystkich myszy zowie.

Edytowane przez steel116
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

''MX518 na FK1 jest łatwiejszym wyborem, niż przesiadka z MX518 na Deathaddera...''- nie powiedziałbym, jak grasz na profilowanej, to raczej łatwiej grać na innej profilowanej.

 

Zowie FK1 nie jest idealna, bo nie ma takiej myszki, jedynie są lepsze dla innych, gorsze dla drugich.

 

O przyciski w Aviorze- każdy omron ma trochę inny dźwięk, klik nawet jeśli są z tej samej serii.

Wg mnie Avior lepszy od fk1 względem jakości, np. scroll w fk1 jest słaby, ślizgacze też (dla niektórych)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Człowieku, przesiadka z MX518 na FK1 jest łatwiejszym wyborem, niż przesiadka z MX518 na Deathaddera...

CZŁOWIEKU skończ z tym fanbojostwem, bo to już się śmieszne zaczyna robić.

Oczywiście łatwiej się przyzwyczai do DA, bo profil ma podobny, będzie trzymał niżej kciuk i palec serdeczny, przyzwyczai się w kilka minut.

 

 

taka myszka posłuży na długie lata.

Wyciągasz takie wnioski po tym jak mysz jest dopiero kilka miesięcy w sprzedaży, co ty, wróżbita Maciej jesteś?


Bądź trochę bardziej obiektywny...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...