Skocz do zawartości

Ceny w sklepie benchmark.pl


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

ee komputornik to jeden zal wielki... ;( ciekawe czy kiedys bedzie mozna kupować za punkty w innych sklepach

Nie liczył bym na to, KT i benchmark to prawie jedno :) A jak się nie mylę to bench. należy do grypy Komputronik S.A. (jak nie to niech mnie ktoś poprawi), więc chyba nie ma na co liczyć.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Kiedyś był tylko komputronik. Potem jednak wpadłem na pomysł bo jego ceny są dosyć wysokie aby poszukać w necie coś taniej. I zacząłem używanie ceneo.pl, bazarcen.pl i tak też zaoszczędziłem tym sposobem nawet do 40% na towarze. Obecnie już ani tu ani tu tylko stołuję się przez dystrybucję w stanach. Np. udało mi się zamówić i wynegocjować mysz performenc logitech za 200 zł a tu jest nawet za 450 zł w niektórych drogich sklepach. Opłaca się jednak wtedy kupować gdy zamawiamy większą ilość towaru.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

cały czas jest rabat 5% lecz czasem nie działa nie wiem czemu...

ogólnie wydaje mi się że tu raczej w grę wchodzą zagrywki monopolowe i to jest raczej zmowa dużej ilości dystrybutorów niż samego komputronika który i tak zawyża ceny strasznie...

Patrząc że w większości sklepów internetowych przy zakupach za 100-200 zł dostaje się przesyłkę gratis to już preferuję tam zamawiać niż czekać aż słuchawki z magazynu po tygodniu do danej placówki komputronika przyjadą...

Tak naprawdę to na większe rabaty można liczyć tylko jak się z szefem danego sklepu komputerowego rozmawia, pamiętam jak składałem mój komputer z 3-4 lata temu to u znajomej w sklepie dostałem taki rabat na całość że zaoszczędziłem 700-900zł w porównaniu do cen z ceneo i alledrogo.

Moim zdaniem sklepy jak komputronik i vobis idą strasznie na łatwiznę, jako iż celują w prostych klientów a nie tych wymagających, a serwisy jak pixomania czy agito obniżają ceny i co z tego że dostają mniej kasy za każdy powiedzmy sprzedany procesor skoro sprzedadzą ich 15 razy więcej niż komputronik jeśli cena u nich jest o 100zł niższa...

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość usunięty

W Cieszynie chciałem kupić:

ZM-STG2 --> nie mieli;

Arctic Silver 5 --> nie mieli;

Przedłużacz zasilania procesora Akasa P4/P8 --> nie mieli;

Przedłużkę 3pin do wentylatora --> nie mieli;

Kabel DVi-DVI do monitora --> nie mieli;

Śrubki do montażu kart, płyty głównej --> nie mieli;

Router TP-LINK WR1043ND --> nie mieli;

Kartę Wi-fi TP-LINK WN951N --> nie mieli żadnej karty Wi-Fi;

3x wentylator 140mm do obudowy K62 --> mieli tylko jednego Zephyra;

Obudowę K62 lub CM960II --> nie mieli;

Słuchawki Creative Fatal1ty --> nie mieli;

;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...