Skocz do zawartości

Ceny w sklepie benchmark.pl


Recommended Posts

Wystarczy wpisać kod promocyjny i mamy taniej już o 5%

Dyski będe brał w Komputroniku więc te 5% jak znalazł, mam wpisać "KT_RABAT09" i to wszystko ?!

 

Tak, koniecznie przy logowaniu, zresztą powinna się ukazać odpowiednia informacja na ten temat. Ceny pomniejszone o 5% będą widoczne chyba dopiero w koszyku, ale nie jestem pewny :rudolph:
Link to post
Share on other sites

Tak, koniecznie przy logowaniu, zresztą powinna się ukazać odpowiednia informacja na ten temat. Ceny pomniejszone o 5% będą widoczne chyba dopiero w koszyku, ale nie jestem pewny

Ta jak mówiłeś wszystko działa :/

 

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pWkYLactKZezPa5dim5ESX_JgNiFhXmIf0qbvJHJl3ydaP5RlezMBOBDNP1GAjxIwOciw9NPCvHwlKELKIlr3X2zC7GGvBjOZ/ScreenHunter_02%20Jun.%2026%2017.04.JPG

 

Ktoś wie coś na temat tego odbioru osobistego?

Po złożeniu zamówienia jest tylko opcja kuriera DHL (pięć złotych) a szkoda bo wole odbiór osobisty :rudolph:

Dodatkowo dyski potaniały z 709zł. na 673zł. :menda::D:)

 

Link to post
Share on other sites

Po złożeniu zamówienia jest tylko opcja kuriera DHL (pięć złotych) a szkoda bo wole odbiór osobisty :rudolph:

Dodatkowo dyski potaniały z 709zł. na 673zł. :menda::D:)

 

Dzięki opcji 5 % :/

Ciekawe, ja zamawiałem za ponad 300 i miałem za kuriera za 0 zł :>

BTW. No to zaszalałeś, musisz koniecznie się pochwalić jak to wszystko śmiga :->

Link to post
Share on other sites

BTW. No to zaszalałeś, musisz koniecznie się pochwalić jak to wszystko śmiga

Niestety jeszcze troche czasu minie zanim to wszystko wcisne do budy.

Problem w tym że powoli musze myśleć o wymianie grafy (napewno EVGA SSC) i wstępnie myśle nad tym :

http://www.komputronik.pl/Podzespoly_PC ... ,id,74385/

Oczywiście dwa razy ale dopiero jak sie pokaże nowy chip od zielonych, zawsze jest szansa że ceny spadną.

 

Link to post
Share on other sites

BTW. No to zaszalałeś, musisz koniecznie się pochwalić jak to wszystko śmiga

Oczywiście pochwale sie ale zwykłymi dyskami ;) na SSD byłem napalony jak "szczur na otwarcie nowego kanału" ale na szczęście jeden kolega uzupełnił mi braki oleju w mózgownicy ;).

 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem ,gdzie zapytać a temat jest z tym powiązany w jakimś tam ułamku to napiszę tu. Czy jak się kupuje w Komputroniku przez internet całego kompa z dobranych przez siebie części i zleca się im złożenie go to czy przyklejają do niego piekną plombę sygnowaną ich nazwą, dzięki której otwarcie obudowy równa się strata gwarancji?;>

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytania :o

 

Generalnie w większości sklepów w przypadku większych zakupów można negocjować ceny, więc myśle że ceny można wszędzie uzyskać podobne, bardziej zależy mi aby kupić wszytko w jednym miejscu czyli na najlepiej zaopatrzonym sklepie

 

Jak się to ma do komputronika planuje zostawić około 15tyś

(Sprzęt pc 8tyś, laptop 3tyś, oprogramowanie 4tyś)

Link to post
Share on other sites

Popytaj w salonie, wiem że oni tam jaką naprawdę wysokie pole do popisu pod tym względem. Znajomy pracował w sklepie, który był partnerem Komputronika i wiem jakie rabaty mógł dawać :) Pójdź do salonu z listą i zapytaj, na pewno nie wygonią takiego klienta :o

Link to post
Share on other sites

Sklepy Komputronika to jest niestety porażka dla komputerowego entuzjasty-tzn takiego, który ma pojecie co chce kupić ew ile ma do wydania i co może za to dostac.

Miesiąc temu kupowałem budę z wnętrznościami i wycena Komputronika była o jakieś 400 zł (15%) wyższa niz w duzym sklepie komputerowym po drugiej stronie ulicy, w dodatku termin realizacji 3 dni + opłata za złożenie.

 

Plusem moga byc godziny otwarcia- szczególnie lokali w centrach handlowych.

Ilośc sprzetu na miejscu też nie powal- jeżeli sprzęt i tak ma przyjechac za 2-3 dni jak w każdym innym sklepie- to po co przepłacać...

Link to post
Share on other sites

W komputroniku są z reguły zbyt wysokie ceny.

 

Nie zawsze :x Kupiłem pamięci OCZ DDR3 w Komputroniku taniej niż na przykład w Agito. Wystarczy wpisać kod promocyjny KT_RABAT09 i mamy taniej już o 5%, a jeżeli kupujemy za ponad 300zl to i wysyłka gratis, no i wychodzi dość tanio :)

dzięki kolego wielkie rabacik 5% i mi starczyło na to co chciałem kupić i jeszcze 50 złotych mniej nawet w esc/gralu wyszło drożej ponad mój limit :D dzięki jeszcze raz!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...