Skocz do zawartości

MyPhone Luna - warto?


Recommended Posts

Cześć
Od jakiegoś czasu poszukuję telefonu dla siebie i ostatnio,przeglądając gazetkę promocyjną Biedronki zauważyłem tam MyPhone Luna za 599zł dostępny od 24.11 2014r.
Specyfikację ma całkiem niezłą,można powiedzieć że dla mnie wystarczającą (6x1,5ghz mediatek,mali 450,1gb ram,8gb wbudowanej pamięci,bateria 2400mah,aparat 8mpix,tylko ekran chyba ciut za duży bo 5,5cala,rozdzielczość hd oczywiście).
Czy to dobra firma?
Czytałem że ma siedzibę we Wrocławiu ale swoje urządzenia pewnie z chin sprowadza.
Warto zakupić ten smartfon?

Link to post
Share on other sites

@Chudy,a może twojemu bratu upadł on i przez to dotyk nie działał?

@lolek po upływie gwarancji to ja raczej zmieniłbym już telefon bo znudziłby mi się

 

No dobra, czyli wiem aby nawet nie patrzeć na tego typu wynalazki.

Jest jakiś sensowny smartfon do 700zł

Widziałem LG L90 ale on raczej androida 5.0 nie dostanie, g2 mini w sumie ok ale procek taki sobie średni jest,to samo co l90,

Motorola moto g 2gen słaba bateria,ale chociaż aktualizacje dostanie,proca ma takiego samego co w wymienionych powyżej,no ale tu już muszę dać na nową 800zł,odpada

Jest jeszcze ASUS Zenfone 5 ale mam co do niego wątpliwośći

Jest coś jeszcze innego w okolicach 700zł? Musi mieć conajmniej androida L w aktualizacjach

Link to post
Share on other sites

Mam Lunę i jakoś nie zauważyłem żeby to była "porażka". Używam go głównie do grania i przeglądanie netu, wszystko działa płynnie, nic się nie zacina a już na pewno nie mam problemów z dotykiem. Phablet ma 6 rdzeni i funkcję dual sim, ciężko dostać coś lepszego w tej cenie... no chyba że używane, ale to odradzam. 

Link to post
Share on other sites

Spoks - Lumia 720 z przed dwóch lat :) jest lepsza  :) - co wiecej Lumia 620 też jest lepsza. :) A w Styczniu kupimy za 499 zł Lumię 636 - która też jest znacznie lepsza :) :) od tego telefonu.

 

Tak więc bez żartów.proszę  :)

 

Moja rada : Masz 700 zł - Zobacz na to : http://olx.pl/oferta/nokia-lumia-735-pomaranczowy-nowa-CID99-ID7SGMn.html#3335578f2d;promoted

 

Kolorem sie nie przejmuj :) za 20 zł kupisz "tył" w innym kolorze :)

 

Lumia 735 ma LEPSZY przedni aparat niż MyPhone Luna tylni :) :) - do tego : Lepszy ekran, znacznie lepszy tylni aparat z optyczną stabilizacją i optyką Carl Zeiss, obsługę 128GB Kart Pamięci myPhone do 32GB, ZNACZNIE lepszy procesor bo Snapdragon a nie kiepskiego MediaTeka, GLONASS, LTE, NFC, jest też LEPIEJ wykonana.

 

Do tego ma wsparcie do 2016 roku, dostanie Windows 10, jest bardzo szybka, płynna, nie laguje.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Bawi mnie zachwalanie tu i ówdzie modelu Lumia 735. Czy zachwalający użytkowali ten telefon dłużej niż chwilę?

 

Sam byłem w pierwszej chwili zdecydowany na ten model, ale okazuje się, że są problemy z samoczynnym restartowaniem się telefonu i nie są to odosobnione przypadki.

I nie bardzo w tej chwili wiadomo co jest tego przyczyną, czy oprogramowanie,branding danej sieci komórkowej (choć zarówno użytkownicy Orange jak i T-Mobile narzekają), czy jednak coś pochrzanili i jest jakiś problem w samym modelu telefonu.

 

Polecam lekturę linków:

 

http://www.windowsmania.pl/wsparcie-techniczne-412/powtarzajace-sie-restarty-16550/

 

http://www.windowsmania.pl/wsparcie-techniczne-412/%5Blumia-735%5D-sama-sie-wylacza-16569/

 

 

Ja bym nie ryzykował, przynajmniej dopóty dopóki się nie wyjaśnie gdzie leży przyczyna.

Link to post
Share on other sites

 

 

Kolorem sie nie przejmuj za 20 zł kupisz "tył" w innym kolorze

W zestawie jest też czarna obudowa, co widać na zdjęciu.

Telefon fajny, bawiłem się bliźniacza 730 z dual simem. Mój brat ma i ani razu sie nie zawiesił, nie zrestartował. 

Link to post
Share on other sites

W mojej firmie mamy 3 sztuki L735 z Orange i nie ma kłopotów.

 

Z informacji zagranicznych wynika, że są to zwykłe błędy produkcyjne, dość często karty SIM Nano są wadliwe, trafiają się też wadliwe baterie. Ogólnie z opisów wynika, że Serwis bez żadnych problemów naprawia.

 

A co do softu - zawsze można wgrać soft od wersji CV - i NIE tracimy Gwarancji. Sam mam do wersji CV (czyli czysty, bez Brandingu) - wgrany soft od Orange :) . Powód jest prosty - mam przedpłacaną Kartę Orange Cash - która działa tylko na sofcie Orange.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...