Skocz do zawartości

Dziwne dźwięki przy Dragon Age.


Recommended Posts

Dziś przyszedł mi nowy "Dragon Age: Inkwizycja". Gdy tylko uruchamiam grę, moje słuchawki od razu zaczynają trzeszczeć. Czy to zejdę na pasek, czy w menu, czy bezpośrednio podczas rozgrywki. Dźwięki gry są normalne natomiast towarzyszy im to trzeszczenie. Próbowałem na innych słuchawkach i na innych wejściach w obudowie- to samo. Jak tylko wyłączę grę to szelesty ustają. Ktoś wie jaki może być powód?

Link to post
Share on other sites

W głośnikach również. Słuchawki Superlux HD681 jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie. Okazało się jednak, że problem jest nieco głębszy bo te..szmery..nie występują jedynie w Dragon Age'u ale w każdej grze, którą odpalam. Podczas słuchania muzyki albo robienia czegokolwiek innego ich nie ma (o ile w tle nie mam włączonej gry...). Przyciszanie, pogłaśnianie a nawet całkowite wyciszenie dźwięku zarówno w grze jak i samych słuchawek w żaden sposób nie wpływa na te zakłócenia, są cały czas takie same. Czasem po prostu zmienia się ich intensywność jakby w zależności od tego w jakiej lokacji się znajduję, jeśli jest więcej efektów (deszcz, rozległe tereny, dużo szczegółów itp.) to wydaje mi się, że są mocniejsze. Ale skoro problem występuje nawet wtedy kiedy gra jest zminimalizowana to co może być powodem?...Procesor?..

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...