Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

13 minut temu, cooger napisał:

Nie no, powierzchnia rozpraszania sporo większa a i ciepłowody odprowadzą szybciej niż monolit z alu :) Co to w ogóle jest? Jakiś Albatron czy jak to się tam nazywało?

Ktoś tu gra: https://allegrolokalnie.pl/oferta/stary-komputer-ztw ? Bo nie wiem czy się nie przebijamy :)

Dałam go wcześniej do retro masakry :D 

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, dulu1 napisał:

@cooger tylko zobacz jak jest ustawione ożebrowanie względem wentylatora

 

:o faktycznie śmiesznie :rotfl:

5 godzin temu, dulu1 napisał:

A to myślałem że coś ciekawszego jak dual gpu.

 

 

 

No jest dual GPU. Tylko każdy pracuje oddzielnie :D Takie dwie karty na jednym PCB. Zaleta? Obsługa czterech monitorów.

6 minut temu, dulu1 napisał:

 

No jest kilka kąsków. Ale bez ceny wyjściowej trudno dyskutować bo jednak większość to szut. BF6 to nawet nie jest na mojej liście tak trudno ją spotkać. 

Link to post
Share on other sites

Trzeba płacić bo to zestaw a nie goła płyta :P;) 

1 minutę temu, buszi napisał:

 

Na przedostatniej focie uwalone PCB czy chłodzenie karty? Bo wygląda jakby ktoś walnął młotkiem :o

Jak czytałam w opisie odpadł jej jeden kondensator, ale działa.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, buszi napisał:

Niby tak, ale jakoś nie kocham tych iNTELowskich płyt. 128MB w takim kompie i tak nie ma sensu nawiasem mówiąc. Wkrótce wystawiam jednego kompa z P100 na sprzedaż bo muszę zrobić miejsce na PII 400 z tym TNT Herculesa żeby jakieś filmy ponagrywać. Tylko chyba Goteka zdemontuję bo jakoś nie wierzę, żeby ktoś chciał za niego uczciwie zapłacić.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, cooger napisał:

Niby tak, ale jakoś nie kocham tych iNTELowskich płyt.

Kiedyś miałem kompa w takiej obudowie , tyle że nie Optimus tylko chyba harward . Już nie pamiętam czy te firmy/nazwy były powiązane ze sobą . Ale pamiętam że u mnie siedziała płyta MSI z właśnie p120 . Potem ją wymieniłem na giełdzie na pcczipsa pod mmxy .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...