Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

9100 wziąłem, skusiło mnie czarne pcb, a jak zobaczyłem że wentylator jest na otworach a nie kleju to już w ogóle

Mimo wszystko wątpie że będzie sprawna

33 minuty temu, buszi napisał:

9100 dobra cena ale dalej wolę 8500

wgra się bios od 8500le :) nawet takie oznaczenie jest na pcb

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, dulu1 napisał:

9100 wziąłem, skusiło mnie czarne pcb, a jak zobaczyłem że wentylator jest na otworach a nie kleju to już w ogóle

Mimo wszystko wątpie że będzie sprawna

wgra się bios od 8500le :) nawet takie oznaczenie jest na pcb

 

 

Dokładnie tak samo myślałem :) i miałem brać, ale trafiły się lepsze rodzynki :D :evil:

Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, buszi napisał:

8500 wyższe takty ma, wiem, że sobie można dokręcić ale szukam org.

LE ma takie same takty jak 9100. 8500 klasyczne ma 25MHz większe taktowanie gpu/mem i pamięci 3,6ns zamiast 4, dlatego podkręcenie to nie wszystko. Po pamięciach właśnie można poznać czy mamy do czynienia z 8500 czy 8500LE.

Jedyne czego nie jestem pewien w 100% to czy pierwszy referent 8500 był na kościach smd czy bga, patrząc na roczniki na kartach wychodzi na to żę bga było późniejszą wersją

 

No i powodzenia w szukaniu, gdzie te karty w wersji niesprawdzanej chodzą po 400zł, a ja osobiście niedawno dorwałem już piątą sztukę i jest walnięta, to jest raz działa a raz nie :/

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, buszi napisał:

Realnie 200? Ale wystaw za 250, bo jest jakiś szał ostatnio znów na karty AGP, a box może kogoś skusi na dopłatę.

dzięki :) na razie dzielnie służy do grania w Unreal, Tomb Raider, Serious Sam i parę innych gier :)

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, orbik napisał:

dzięki :) na razie dzielnie służy do grania w Unreal, Tomb Raider, Serious Sam i parę innych gier :)

jak masz boxa to go nie używaj bo szkoda, później zostaniesz z cegłą i pudełkiem

ti200 od Ciebie na przykład mi zdechło w dniu w którym przyszła mi paczka, o ironio, z gf3

Link to post
Share on other sites
W dniu 20.08.2023 o 22:25, Odoo22 napisał:

To w ogóle był i rarytas na WGK. 

Gdzie chłopy co sprzedawali karty nawet o istnieniu wersji PRO na AGP nie wiedzieli. 

 

(a może to GTO było? już mnie pamięć zawodzi, ale pamiętam tylko ze patrzyli jak na idiotę :rotfl:

Edytowane przez wid3l3c
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, buszi napisał:

Ten boxik... Jednak nie :D Nie kuś!

Słabo walczysz z nałogiem. :D 

image.png.e4aed3579066aa5ed24d7d28f0c0016d.png

 

 

Quadro FX3450 (odpowiednik 6800GS) za 39 zł (warto się upewnić, że na pewno sprawna):

https://www.olx.pl/d/oferta/karta-graficzna-nvidia-quadro-fx-p317-2xdvi-CID99-IDiUstx.html

 

Ktoś chce Bartka 2500+ od Seby ;) (0407, czyli prawdopodobnie zablokowany)? 5 ziko to uczciwa cena:

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-lub-zamienie-procesor-CID99-IDUnu3N.html

 

Sprawny Gigabyte 7600GS AGP za 20 zł (czyli uczciwa cena):

https://www.olx.pl/d/oferta/gigabyte-geforce-7600-gs-256mb-ddr2-CID99-IDWzs5G.html

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...