Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

Cena pewnie wyleci w kosmos i pewnie doścignie V3 na innej ich licytacji. A wszystko to za kartę, której nawet nie próbowano odpalić...

Ludzie są dziwni. IMO nawet sprawne GF6800GT AGP to max 100 - 120 zł, bo jest dużo ciekawszych i bardziej wartościowych kart na AGP (choćby X800/X850 czy FX5900).

Link to post
Share on other sites

Nic nie poradzisz, biją się i tak choć często obok są taniej sprawdzone egzemplarze. Poszedłe koło 100 ze 2 dni temu 6800 na AGP, przegapiłem, bo znów nie wiem czemu ale snajper mi nie zadziałał :(

Ale egzemplarz dawno przeze mnie niewidziany więc wrzuciłem choć na dobrą sprawę tam koleś ma chociażby Number9 ale imo i tak bym wolał dopłacić nawet ale brać srpawdzoną.

Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, luk1999 napisał:

Cena pewnie wyleci w kosmos i pewnie doścignie V3 na innej ich licytacji. A wszystko to za kartę, której nawet nie próbowano odpalić...

Kurczę, o co chodzi z tymi GF3? Na jednej dobili już do 299, druga 250, a V3 ledwo 207.

Rozumiem, że GF3 to spoko karta "przejściowa" do jakiegoś złomka z PIII/Athlonem 1 GHz, ale naprawdę warto tyle bulić?

 

Tak, wiem, emocje jak na grzybach. :D 

---

No nieźle, pierwszy GF3 skończył na 510 zł!

Za to V3 poszło za "marne" 210.

Edytowane przez luk1999
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, luk1999 napisał:

Rozumiem, że GF3 to spoko karta "przejściowa" do jakiegoś złomka z PIII/Athlonem 1 GHz, ale naprawdę warto tyle bulić?

Przecież ludzie tego nie kupują żeby na tym grać..

Ogólnie referenty nvidii z tego okresu osiągają wyraźnie wyższe ceny, występują stosunkowo rzadko do takiego chociażby gainwarda.

Fajnie że udało mi się dorwać i gf3ti500 i gf3, temat trzeciej generacji mam tak jakby zamknięty. Jednocześnie w tym dniu kiedy przyszła mi gf3 to padła mi ti200 od @orbik %-)

A TI500 to strach odpalać, widać jak na dłoni że podkręcili ją w opór i podbili napięcie, być może dlatego że bali się radeona 8500. GF3 i Gf3 ti200 są chłodne

Edytowane przez dulu1
Link to post
Share on other sites
9 minut temu, buszi napisał:

Była jeszcze TNT2? na PCI, widzę, że nie obserwowałem, ktoś wie za ile poszła?

 

A to co to za collect item niby? :D Chyba z gatunku kurioza :D

 

Bardziej z mojej działki:

 

https://allegro.pl/oferta/stara-karta-29-7-13475000482?bi_s=tinkerbell&bi_m=MESSAGE&bi_c=f008b6bd-82aa-4d43-a30a-f198d6ccc7a5

 

No nieźle.

 

Za to AWE64 poszły stosunkowo tanio, z drugiej strony sam nie wiedziałem czy ryzykować, fotki rozmyte a karty brudne, ciężko ocenić fizyczne uszkodzenia:

 

https://allegro.pl/oferta/stara-karta-dzwiekowa-creative-ct4380-9-7-13474899171?bi_s=tinkerbell&bi_m=MESSAGE&bi_c=f008b6bd-82aa-4d43-a30a-f198d6ccc7a5

 

 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, buszi napisał:

Te mocniejsze karty na PCI też mają chore ceny, byłem ciekawy za ile pójdzie, przekonany też byłem, że dodałem do obserwowanych albo zapisałem link, a tu jednak nie.

 

Jak dla mnie to jedyne karty wydane po wejściu AGP które się bronią to Voodoo, w szczególności 5500 ]:->. Wszystkie te TNT i podobne to tak samo jak płyty AT po Slot 1 - protezy wypuszczone dlatego żeby móc modernizować stary sprzęt bez jego wymiany. Na dzień dzisiejszy - bez sensu. Zresztą back in the days też większego sensu nie miało, oszczędność była pozorna.

Link to post
Share on other sites

Hallo, dziadku, tu ziemia :P Ale ja mam te karty w pompce, grafika na PCI to się do P1 nadawała max. Po prostu jestem ciekaw, bo ceny osiągają kosmiczne i interesuje mnie ile się biją, bo na handel idealne xD

Voodoo 3? Biczplis xD Wszystko poniżej 3500 to szmelc. Jak 3Dfx to do P1 oryginalny Diamond albo do czegoś nowszego SLI z V2 12MB. Reszta to jest gruz do potęgi.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, buszi napisał:

Voodoo 3? Biczplis xD Wszystko poniżej 3500 to szmelc. Jak 3Dfx to do P1 oryginalny Diamond albo do czegoś nowszego SLI z V2 12MB. Reszta to jest gruz do potęgi.

 

5500 to V5 lolku :D I zdaje się, że nawet nie wiesz dlaczego na PCI lepsze :D

 

 

-----

Lodżi M30 (na COM): https://www.olx.pl/d/oferta/retro-logitech-m-m30-myszka-CID99-IDT2HQ9.html

 

Dla miłośników A Brandow: https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-do-starych-gier-CID99-IDTJbfn.html

 

Późne (8x) 4200Ti: https://www.olx.pl/d/oferta/geforce-4-ti-agp-retro-karta-graficzna-CID99-IDTOkyL.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...