Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

Były jeszcze ze 2, jeden w złym dziale, a drugi w zestawie czy ze złym opisem, bo już nie pamiętam. I ten ostatni mi ktoś sprzątnął sprzed nosa, bo się dogadywałem ale ktoś odebrał osobiście. Linka nie dam, bo to z olx więc już zdechło.

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, buszi napisał:

Nikt kto się zna nie sprzeda tego przecież za 45zł :P

Polski konesułar bierze cenę z ebaya, mnoży po kursie i tyle ŻONDA. A to, że na tym ebayu to się nie sprzedaje to do niego już nie trafia. Za to jak ma coś co na ebayu jest dostępne bez problemu ale w PL nie bardzo to dodaje sobie podatek od polskości :D K6-III w końcu z Chin kupiłem :D

Link to post
Share on other sites

Ja to wiem, sprzedający to też wiedzą i jak dasz rozsądną cenę to towar zmieni właściciela ale wielu to dalej beton, patrz A-Press i podobni jak cybertycz :rotfl:

 

Tak btw są tacki na Intele 775/11xx jeśli dobrze pamiętam dosyć tanio, co prawda drukowane ale zawsze coś.

https://allegro.pl/oferta/tacka-na-16-procesorow-1150-1151-1155-775-11080219933

 

Opłaca się od skośnego ciągnąć? W sumie mam teraz mobo ss7 atx z agp to i ciśnienie na K6-III będę miał większe niż wcześniej.

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem czy się opłaca, opłacalność to sprawa umowna. Z kursem USD ostatnio jest jak jest to i cena w przeliczeniu wychodzi słaba, szczególnie że VAT doliczony.

 

Nawiasem mówiąc - jestem w tej chwili w okolicach Wałbrzycha. Jakby coś było w okolicy do podjęcia to dawajcie znać. Będę wracał przez Wałbrzych, maksymalnie przez Dzierżoniów. Później na Wrocław i S-ką do Poznania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...