Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

W dniu 8.08.2023 o 12:29, Marcin2k5 napisał:

Ogólnie to wygląda tak, że wszędzie ma bardzo złe opinie oprócz Allegro, bo tam to brzmią tak, jakby sobie sam je pisał. Wysyła albo uszkodzony sprzęt, albo w stanie jakby leżał na dachu przez 10 lat, albo absurdalnie zaplombowany (np. z plombą na sockecie) i później robi problemy jak coś przychodzi i nie działa. W moim przypadku jakoś poszło ze zwrotem uszkodzonego zasilacza, ale inni nie mieli tyle szczęścia bo niejednokrotnie kazał odsyłać do Niemiec na własny koszt. Unikajcie jak ognia ;) 

A odsyłałeś do reichu czy bez pierdzielenia do wrocławia? Teraz poczytałem, zobaczyłem adres i się zastanawiam czy słać na pałę czy od razu otwierać spór

Coś czuję że będzie jazda z nim %-)

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, dulu1 napisał:

A odsyłałeś do reichu czy bez pierdzielenia do wrocławia? Teraz poczytałem, zobaczyłem adres i się zastanawiam czy słać na pałę czy od razu otwierać spór

Coś czuję że będzie jazda z nim %-)

Ja akurat miałem o tyle szczęścia, że nie robił problemu jeśli chodzi o odesłanie sprzętu i wrócił on paczkomatem (rzecz jasna, na mój koszt). Oczywiście po drodze usiłował mnie naciągnąć na naprawę za którą ja bym zapłacił (czyli blisko 100zł za sprzęt i pewnie też coś koło tyle za "naprawę"). Później dowiedziałem się, że mam złożyć oświadczenie odstąpienia od umowy bez podania przyczyny - w efekcie teoretycznego przyznania zwrotu.

Nie grałem w żadne jego gry i skończyło się na otwarciu sporu allegro oraz kulturalnym wystawieniu negatywa z sensownym do tego komentarzem. Jeśli zdecydujesz się na potencjalnie ryzykowany zakup czegokolwiek, to polecam tę drogę "na wypadek". Pieniądze odzyskałem, ale nie wiem jak obecnie sprawy by się potoczyły w kwestii wysyłkowej.

Link to post
Share on other sites
W dniu 25.08.2023 o 20:50, orbik napisał:

i na grupie fb pytałeś o oryginalne chłodzenie :D

 

ja swego czasu pytałem o oryginalne chłodzenie od HISa HD 4870 bądź inne pasujące bo mam sprawnego dziada lecz no bez chłodzenia średnio

W dniu 28.08.2023 o 08:55, Marcin2k5 napisał:

Ja akurat miałem o tyle szczęścia, że nie robił problemu jeśli chodzi o odesłanie sprzętu i wrócił on paczkomatem (rzecz jasna, na mój koszt). Oczywiście po drodze usiłował mnie naciągnąć na naprawę za którą ja bym zapłacił (czyli blisko 100zł za sprzęt i pewnie też coś koło tyle za "naprawę"). Później dowiedziałem się, że mam złożyć oświadczenie odstąpienia od umowy bez podania przyczyny - w efekcie teoretycznego przyznania zwrotu.

Nie grałem w żadne jego gry i skończyło się na otwarciu sporu allegro oraz kulturalnym wystawieniu negatywa z sensownym do tego komentarzem. Jeśli zdecydujesz się na potencjalnie ryzykowany zakup czegokolwiek, to polecam tę drogę "na wypadek". Pieniądze odzyskałem, ale nie wiem jak obecnie sprawy by się potoczyły w kwestii wysyłkowej.

Ojciec miał podobną sprawę też od firmy co nie niby super sprzedawca czy coś i płytę na z97 kupywał i ta sama śpiewka że uszkodził i ma bulić za naprawę gościa postraszył i oddał mu kase

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...