Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

19 godzin temu, dulu1 napisał:

Nie kupujcie, bo to trupy.

Swoją drogą, jakim trzeba być łbem żeby wystawiać kartę na agp i pisać że brak możliwości sprawdzenia, a wystawiać inną która jest sprawna?

Z rok dwa temu wytknąłem naszemu forumowiczowi , że wystawił kartę rzekomo bez możliwości sprawdzenia co było ewidentnym kłamstwem  . Przez przypadek znalazłem jego aukcje . Nick dokładnie pamiętam :D

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
21 minut temu, jakub1t napisał:

Z rok dwa temu wytknąłem naszemu forumowiczowi , że wystawił kartę rzekomo bez możliwości sprawdzenia co było ewidentnym kłamstwem  . Przez przypadek znalazłem jego aukcje . Nick dokładnie pamiętam :D

to zapodaj na wszelki wypadek

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, dulu1 napisał:

wyczytałem ciekawą rzecz w instrukcji o tym solteku - rzekomo któraś wersja miała dodatkowy układ (pod baterią) która umożliwiała to, że głośnik "gadał" jaki błąd występuje %-)

Modele z -X na końcu nazwy miały coś takiego: SL-75KAV-X, SL-75DRV-X itp. Ale nigdy nie widziałem takiej wersji czy to u znajomych czy na alle. Później ASUS to skopiował (ASUS Post Reporter IIRC).

 

  

20 godzin temu, dulu1 napisał:

Ku przestrodze

https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-gvgf128-ort

https://allegrolokalnie.pl/oferta/plytag-soltex-agp

https://allegrolokalnie.pl/oferta/pggabx2000-rev12 (!)

 

Nie kupujcie, bo to trupy.

Swoją drogą, jakim trzeba być łbem żeby wystawiać kartę na agp i pisać że brak możliwości sprawdzenia, a wystawiać inną która jest sprawna?

Co tu dużo gadać: januszostwo level 100. Ale koleś i tak nie przebije "krychy":

"Sprzęt nie sprawdzony, bo się nie znam, a w serwisie za dużo za to chcieli."

Czy jakoś podobnie. :D 

Edytowane przez luk1999
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, buszi napisał:

Marudzicie, że drogi? Złom taki licytują powyżej 100zł więc x2 za pewniaka? Imo dobry deal.

 

Najlepsze są te aukcje sprzętu na Allegro od sprzedawców typu "Stare-kolekcje" sprzęt przywieziony z Niemiec, niesprawdzany i ludzie licytują chore kwoty za kota w worku :D

 

Co do tego 9500 to osobiście nie dałbym  tyle za niego, ale jak komuś zależy to lepszy drogi pewniak niż karta "niesprawdzana".

Jednak ludzi chyba przyciąga właśnie ten element hazardu i stąd te kwoty w licytacjach... 

Link to post
Share on other sites

po prostu nie rozumiem co takiego jest w 9500 że tyle ludzie za niego chcą płacić

 

10 godzin temu, Odoo22 napisał:

Najlepsze są te aukcje sprzętu na Allegro od sprzedawców typu "Stare-kolekcje" sprzęt przywieziony z Niemiec, niesprawdzany i ludzie licytują chore kwoty za kota w worku :D

Chcesz czy nie - nikt nie wystawia takich perełek jak on. Sam w przypływie emocji kliknąłem chyba 300zł za 8500 maya a i tak się nie udało.

Nazwy użytkowników się mniej więcej powtarzają, więc wychodzi na to że jednak udało im się kupić od niego sprawne rzeczy.

Co do "niemiec" - osobiście w to wierzę. Sam znam ludzi którzy przez lata zwozili do nas graty wystawiane przed domy - rowery, komputery, etc. a potem to sprzedawali. Przecież gdyby gość wiedział co sprzedaje to na pewno by to testował, skoro zamiast 300zł dostałby 500 itd.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe też że na jednej z aukcji ktoś pisał o jakimś użytkowniku, który jest "powszechnie znany" z tego, że licytuje za dużo a później nie płaci. Mam wrażenie że chodzi o galicję, czyli tego który kupił ode mnie złom a później wystawiał to jako niesprawdzane.

Z ciekawości raz napisałem jak hercules 2 ultra poszedł za 1k czy chłop dostał kasę - i okazało się że jednak dostał. Także pogrzebałem nadzieję że kiedykolwiek zdobędę tę kartę %-)

Link to post
Share on other sites

Starekolekcje, galicja i jeszcze jest ktoś z nazwą z kobiecym imienienm. Od tych jak licytuję to góra do połowy tego co bym dał za pewniaka ale przeważnie jakieś debile mnie przebijają więc problemu w zasadzie nie ma :rotfl:

 

---

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-radeon-x800

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...