Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

1 godzinę temu, cooger napisał:

Kusi, może bym nawet kupił gdybym miał dostęp do mojego titanium żeby sprzedać i zrekompensować wydatek...

A co się stało, że straciłeś do niego dostęp? ;) 

*********

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-asus-geforce-7300-le-256-mb-11172560831

*********

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-ati-radeon-x1650-pro-his-box-agp-11172645856?reco_id=7cf13002-1d6b-11ec-abb2-b026284983f0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, buszi napisał:

A Gravisa można zgarnąć z zestawem i sprzedać resztę

Stówkę byś na tym odbił max. A pamiętacie ten złom w którym był bx2000? Wystawił ponownie bo ktoś nie zapłacił, ale dwie takie same licytacje. Napisałem do niego dlaczego są dwie. To napisał że pomyłka i usunął, ale usunął tą w której już ktoś licytował za 200zł. I chyba przez to że zakończył licytacje na 200 to musiał to sprzedać za tyle XD, bo po kilku dniach panek wystawił jedną płytę która identycznie wyglądała

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, cooger napisał:

A o co szło?

o zakłócenia i szmery bajery na sound blaster 2.0, chodziło o brak linii -5V. W wiadomości masz film w którym jest nagrane jak to brzmi w realu %-)

 

2 minuty temu, buszi napisał:

Oj nie wiem. Od razu widać, że mega koks janusz. Przecież to było w tej cenie co teraz pokazuje po obniżce :rotfl:

na olx wystawia za 770, w sumie nie wiem po co skoro za ogłoszenie na allegro nie ma prowizji :d

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...