Skocz do zawartości

Zmiana GTX 295


Recommended Posts

Witam, obecnie posiadam kartę GTX 295. I baaardzo denerwuje mnie w niej brak dx11 oraz to ze nie mogę korzystać z wielu procesorów bo większość gier się zawiesza po 2 minutach. Czy ktoś mógłby polecić najlepiej coś używanego na dx11, nie wiem jaka kwota będę dysponował wiec proszę o każde propozycje, ale wiadomo ze jak najtaniej. PentiumG3258, 4gb ram, CHIEFTEC 700 W.

Link to post
Share on other sites

 

 

I baaardzo denerwuje mnie w niej brak dx11 oraz to ze nie mogę korzystać z wielu procesorów bo większość gier się zawiesza po 2 minutach.
Możesz się bardziej dokładnie rozpisać o co chodzi? bo ja również posiadałem do dzisiaj GTX295 i miałem dziwny problem po zainstalowaniu nowych sterowników że gasł mi monitor podczas grania.
Link to post
Share on other sites

Budżet naprawdę nie wiem, może to być 300 zł a może 500. Rozdziałka obecna to 1650x1050 ale może niedługo to być 1920x1080 Wiadomo, używany i jak najtaniej. Co do problemów to jest tak ze gram i nagle gra staje, nic nie reaguje i tylko reset. Kiedy wyłączyłem obsługę wielu procesorów jest ok.

 

Edytowane przez Norbert Kawka
Link to post
Share on other sites

Za ok. 300zł można wyrwać nową HD7770.

Za około 300zl to można dorwac GTX 560Ti na gwarancji który jest niewiele wolnieszy od GTX 660, a za 220-250 zwyklą 560 który i tak jest dużo mocniejszy od 7770...więc myślę ze trochę słabo doradziles...

Link to post
Share on other sites

 

 

Za około 300zl to można dorwac GTX 560Ti na gwarancji który jest niewiele wolnieszy od GTX 660
No z tym bym się akurat nie zgodził bo GTX660 jest porównywalny z GTX580 a gdzie by tu pisać że GTX560Ti jest niewiele wolniejszy od GTX580?
Link to post
Share on other sites
Podam Ci przykład na szybko...http://www.hwcompare...eforce-gtx-660/

Uznam że pomyliły się tobie linki.Teraz ja podam przykład GTX470 odpowiednik GTX560Ti oraz GTX580 odpowiednik GTX660 http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/GeForce_GTX_580_-_najszybsza_w_rodzinie-3387/strona/11879.html

Edytowane przez pumias
Link to post
Share on other sites

Dałem porównanie z 580 i  chciałem pokazać że jest wydajniejsza od 660...ale tak jak mowiłem 560Ti nie jest dużo wolniejsza od 660...http://www.hwcompare.com/13325/geforce-gtx-560-ti-vs-geforce-gtx-660/

Edytowane przez SUPERKLIKACZ
Link to post
Share on other sites

Czy ja tak napisałem ze chciałbym za 50zł 40% wiecej wydajności? Podałem kartę do 300zł jak już wczesniej napisałem...idąc Twoim tokiem myslenia to jeszcze 200zł do 580 i bedzie 660Ti,a dodając jeszcze 200zł dostaniemy już 770...

Edytowane przez SUPERKLIKACZ
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...