Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym się nauczyć czegoś nowego w zakresie IT. Dlatego chciałbym was prosić o polecenie jakiejś firmy szkoleniowej, która organizuje szkolenia z zakresu SAP, WMware, MS Server 2008/2012. Sam znalazłem kilka ciekawych ofert, ale być może znajdzie się coś jeszcze lepszego.

 

Tak po za tematem co sądzicie o takich szkoleniach, np w porównaniu z studiami informatycznymi. Czy miał ktoś kiedyś jakieś doświadczenia z takimi szkoleniami? Czego warto się teraz nauczyć?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, jeżeli nie chcecie "reklamować" firm na forum to proszę o przesłanie mi wiadomości na pw.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Widziałem kursy za około 4-5k, były to 5 dniowe kursy. Myślę, że jeden taki kurs na rok bym mógł sobie zafundować. Interesuje mnie również, czy nie pracując w tej technologii byłbym w stanie po jednym takim kursie się przebranżowić i następnie rozwijać się dalej.

Link to post
Share on other sites

Po 5 dniach nauki chciałbyś się przebranżowić? Nie, nie, takie rzeczy to tylko w Erze.

 

Takie szkolenia (przynajmniej te firmowe) organizowane są dla ludzi mających pojęcie w temacie oraz są z dość wąskiego zakresu materiału.

Link to post
Share on other sites

Może nie przebranżowić, ale poznać moduły SAP do logistyki i finansów lub coś z administrowania systemami bo dzięki temu mógłbym awansować w obecnej pracy. Źle się troszkę wyraziłem z tym przebranżowieniem. Po prostu teraz zajmuję się tylko papierkową robotą, a wolałbym bardziej coś robić w IT, nie koniecznie zmieniając obecną branżę.

Edytowane przez radwys
Link to post
Share on other sites

Gdzieś się zapisałem w pracy do newslettera..
 

Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Microsoft
Prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski. Posiadamy 6 sal mobilnych składające się z niezbędnego sprzętu w tym projektorów multimedialnych i laptopów w ilości 70 sztuk.
Dla firm które jeszcze nie skorzystały z naszych usług w ramach "poznania się" proponujemy nieodpłatne szkolenie testowe.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą cała ofertą dostępną na stronie www.ntg.pl 

Szybki kontakt: 42 655 33 77; 801 011 684
kom: 601 793 229;  601 379 930;  501 793 791

 
Co do SAPu to nie wiem czy są szkolenia od tak, zapytaj firmę wdrożeniową lub np. http://www.7milowy.pl
PS. nie lubię zamkniętych ERPów

Edytowane przez PawelQ
Link to post
Share on other sites

Dzięki za link. Co do SAP to szkolenia są, ale nie z takich modułów co ja bym chciał. Na uczelni mam koło naukowe z SAP, ale jest ono w tygodniu, no a jako student niestacjonarny nie za bardzo mam jak na nie chodzić.

 

Ogólnie zacząłem się zastanawiać nad tymi kursami bo zauważyłem, że studia niestacjonarne nie za wiele mnie na razie uczą. Więcej przedmiotów na temat przedsiębiorczości, a z technologi informacyjnych to klepiemy biznes plany w Wordzie. Pomyślałem, że może jakoś samemu poprzez kursy i pracę na stanowiskach it (poczynając od tych najniższych) byłbym w stanie się więcej nauczyć.

Edytowane przez radwys
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z kolegą Kubak - generalnie jak chcesz mieć gwarancję jakości to musisz wybierać te ośrodki, które mają autoryzacje producentów. Ja we wrześniu byłem na MS-20411 w Compendium ( www.compendium.pl) i w sumie jestem zadowolony - ogarnięty trener z certem z MSa, fajnie prowadził kurs. A dodatkowo mieli taką promocję, że dostałem gratis szkolenie z egzaminem Microsoft Sever Virtualization. Nie wiem czy ta promka jeszcze jest, ale jak wtedy patrzyłem to ten kurs stał 4k, więc się opłaca dość :)

Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja jak uczyłem się programowania korzystałem głównie z kursów na strefie kursów:

http://strefakursow.pl/- pozwolę sobie dać tutaj linka do ich strony . Kursów jest sporo, bardzo sensowne oraz wszysko podane w zjadliwej formie.

 

Nie polecam nastomiast kursów z UE . Organizowane są nie dla uczestników szkolenia ale dla prowadzących aby mogli sobie kupic nowe laptopy. 

Link to post
Share on other sites

Za kursy z podstawowej wiedzy nie opłaca się płacić, wszystkie potrzebne informacje można znaleźć w bibliotece lub na internecie i bardzo dobrze je sobie przyswoić. Schody zaczynają się gdy chcemy stać się specjalistą w danej dziedzinie. Zaczyna nam brakować ogólno-dostępnych materiałów, jeśli pytamy w internecie to nikt nie zna odpowiedzi albo nie chcą się dzielić wiedzą. Dopiero wtedy można zacząć myśleć o kursach coś na wzór http://dataconsulting.pl/ Polecam również zatrudnić się w firmie na danym stanowisku, może nawet najniżej w randze, ale dzięki temu mamy wiele możliwości rozwoju i nauki od ludzi którzy są bardziej obeznani w temacie.

Edytowane przez Green_girl
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...