Skocz do zawartości

Wylaczylem karte graf zintegrowana.


Recommended Posts

Lepiej to zrobić zworką. Jest dużo szybciej.
Szukasz na płycie zworki resetującej CMOS > Wyłączasz komputer, odłączasz od prądu > Na sekundę stykasz te dwa styki np.: płaskim śrubokrętem.

Byle śrubokręt nie był namagnesowany i żebyś właściwą zworkę znalazł.

Link to post
Share on other sites

Zrestartowalem bios. Teraz jest tak ze komp sie wlacza czarny ekran z pauza w rogu potem wychodzi uruchom normalnie lub awaryjnie i to czy to dam to znow leci w kolko to samo czarny ekran itd itd

Miedzy tym jest jeszcze logo windowsa tak jakby mial sie juz wlaczac ale wtedy szybko cos pika i nadal to co pisalem

Moge jeszcze kliknac chyba F2 albo F12 o ile dobrze zauwazylem ale wtedy wychodzi nie wiem co

Kliknalem Ctrl+P i wyszlo zeby wpisac jakies haslo co mam zrobic ?

Moze inaczej. Co ustawic w biosie bo nie ogarniam ?

Link to post
Share on other sites

Jeśli sprzedałeś, wyjąłeś lub tym podobne swoją zewnętrzną grafę, to najpewniej w systemie pozostały sterowniki po niej, powinien się on uruchomic w trybie VGA, ale jesli tego nie robi wybierz tryb awaryjny i usuń z byłej grafy sterowniki poprzez dodaj/usuń programy w panelu sterowania. Potem w necie odnajdź stery do zintegrowanej i zainstaluj je. W biosie ustaw init. PEG then PCI, albo  PEG first

Edytowane przez christophorus1
Link to post
Share on other sites

Karte wylaczylem w taki sposob ze wszedlem w Ustawienia monitora i tam byla Karta i poprostu a teraz do biosu moge wejsc ale nie ogarniam tych ustawien. Gdy komp ma juz sie wlaczac jest to logo windows na czarnym tle to cos pyka i od nowa laduje sie czarny ekran i tak w kolko moge wtedy uzyc klawisza F2 F12 i ctrl+ jakis tam klawisz

Edytowane przez jaroo900
Link to post
Share on other sites

Dzieki wam pomogliscie mi bo rzeczywiscie zmienilem i komp sie uruchamia ale teraz problem wraca ten co na poczatku czyli komp sie wlacza slychac dzwiek ale wyswietla sie na monitorze Poza zasiegiem czest. Wpadlem na taki pomysl zeby wsadzic do kompa jakas stara karte graf z przed 10 lat i moze by sie wlaczyl normalnie ?? Co myslicie ?

Link to post
Share on other sites

Zamknijmy ten temat. I pisz dalej w tym, gdzie opisałeś problem. Z tego co patrzyłem to najnowsza wersja bios to 22, a ty masz 4. Spróbuj uaktualnić, odłącz kartę i na integrze działaj. W razie problemów pisz w tamtym temacie. Ok?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...