Skocz do zawartości

Sapphire Dual-X R9 280X - opłaca się czy nie opłaca


Recommended Posts

Witam,

 

Chciałbym zaczerpnąć waszej rady odnośnie tej karty:

http://allegro.pl/saphiere-dual-x-r9-280x-gwar-i4799932060.html

 

Opłaca się ją kupić zważywszy na to że szukam czegoś na kilka miesięcy?  Poprzednio zastanawiałem się nad zakupem r9 290 jednak doszedłem do wniosku że skoro mam z niej korzystać kilka miesięcy to lepiej kupić coś tańszego.

 

Gram głównie w CS:GO 1920x1080, War Thunder, World Of Warcraft, DayZ, Diablo 3, Starcraft 2.

 

Zależy mi na 120 fpsach w CS:GO

 

Poprzednio miałem GTX 770.

Edytowane przez eQuware
Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

 

 

Sprzedałem, dlatego że nie byłem zadowolony z jej działania. Wentylatory bardzo głośno pracowały, do tego stopnia że już nie mogłem tego znieść podczas grania ;/

o ile była sprawna to teraz ci pójdzie krew z uszu na R9 280x

Link to post
Share on other sites

Budę mam Fractal R2 Midi z olbrzymią ilością miejsca i 3 wentylatorami, więc po prostu wydaje mi się że trafiłem na jakąś felerną sztukę.

 

Szybkie pytanko, którą wybrać:

http://allegro.pl/saphiere-dual-x-r9-280x-gwar-i4806457442.html

 

CZY:

http://allegro.pl/club-3d-royalqueen-radeon-r9-280x-3gb-gwarancja-i4795949057.html


w tej 2 podoba mi się design oraz backplate i myślę że łatwiej będzie ją sprzedać za kilka miesięcy jednak wybiorę te która się lepiej kręci i która jest cichsza

Edytowane przez eQuware
Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

2 x ke?

Ze niby ciche to są chłodzenia? i Ze niby tylko cf ? A to niby czemu .

 

eQuware

Generalnie karty porównywalne . Z niewielkim wskazaniem na ta 2 . Nieco wiecej finów i prawie na pewno lepszy kontroler VRM  . A cicha nie jest ani jedna ani druga

Link to post
Share on other sites

2 x ke?

Ze niby ciche to są chłodzenia? i Ze niby tylko cf ? A to niby czemu .

 

eQuware

Generalnie karty porównywalne . Z niewielkim wskazaniem na ta 2 . Nieco wiecej finów i prawie na pewno lepszy kontroler VRM  . A cicha nie jest ani jedna ani druga

Tak ciche i stosunkowo wydajne wiec ja nie narzekam

Link to post
Share on other sites

Mam sapphire r9 280x vapor x i to co mogę o niej napisać to na pewno nie, że jest cicha. W idle jest ok, ale pod obciążeniem jest słyszalna i to dość znacznie. Buda na biurku obok monitora więc niestety na wysokości głowy.

 

Wydajność jest ok więc pewnie będziesz zadowolony.

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

 

 

Mam sapphire r9 280x vapor x

vapor jest głosniejsza od dual x . generalnie najgłosniejsza z R9 280x i do tego ma zegar bez bostu tylko 950MHZ wiec i najwolniejsza bo przewaznie mają 1000 / 1020 lub 1050 standardowe ver.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...