Skocz do zawartości

USB11 - głosowanie


Czy kolega kubbak powinien wygrać USB11  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kolega kubbak powinien wygrać USB11

    • Nie
      7
    • Tak
      30


Recommended Posts

Z doświadczenia wiem że na BMK trzeba brać sprawy w swoje ręce, przeto zakładam ten temat i ankietę. Kandydata znają wszyscy ale dla przypomnienia...

 

MR = 2

pochwały = 182

posty = 5237

 

W dodatku dobry moderator :o

 

Oddaj swój głos na kubbak'a :P

 

Link to post
Share on other sites

A startuje On w ogole? http://www.benchit.pl/emoticons/c_lol.gif

No raczej tak, inaczej by nie pytał w komentach :o

 

http://img825.imageshack.us/img825/9459/screenhunter01aug260835.jpg

 

A jak prezentują się inni uczestnicy?

Nie o to biega, na pewno jest sporo userów zasłużonych ale ci z forum są z zasady pomijani na rzecz newsmanów czy piszących MR.

 

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Gdyby to zależało od tego głosowania dałbym kubbak'owi +100+

Jednak można potraktować je tylko jako dobrą zabawę. Myślę, że udzielanie się na forum ma zerowy (może znikomy) wpływ na wybór zwycięzcy.

Udzielanie się na forum nie daje człowiekowi nic, przysparza tylko masę nerwów (szczególnie moderatorowi).

Odkąd stałem się zielony wiecie, co dobrego mnie na forum spotkało - powiem Wam:

te kilkadziesiąt maili, gdzie niektórzy zwracają się do mnie per "łachudro, sk :P u, ZDRAJCO ! itp?" - to się dostaje w nagrodę.

Link to post
Share on other sites

Danny, lej na nich ciepłym moczem :P. Ze mną problemów żadnych nie masz, oprócz tego że jestem forumową marudą.

 

Jakby nie patrzeć moderatorzy, mają duży wpływ na rozwój Benchmark.pl - tak samo jest z użytkownikami forum, nie wszyscy to rozwydrzone dzieciaki. Dzięki tońkowi, torture, kubbakowi, kowdipap i danniego zostało rozwiązanie kilkadziesiąt problemów i innych rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Zakładam się o pyfko że te dwa głosy na "Nie" są dziełem pacjentów urażonych ostrzeżeniami :P

 

edit :

Chciałbym tylko zauważyć, że wygranego USB wybiera redakcja :)

Spoko ;) ale redakcja na pewno chce poznać głos ludu...(mam nadzieję)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...