Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii R9 3xx/4xx/5xx


Recommended Posts

Była jakiś czas temu, sam widziałem, w podobnym czasie morele sprzedawało powystawowe r9-290 niereferenty, nie pamiętam już którego producenta ale pełen box, dawali pełną gwarancję i były za 999zł. Także fajne promocje się trafiają.

Link to post
Share on other sites

Ja byłem przejazdem z kumplami w Poznaniu więc bez dłuszego namyślania poleciałem bo swoją sztukę ;)

Myślałem ze gosciu będzie sprawiał problemy ze coś nie tak, ze pomyłka, ale gdy powiedział ze wszystko ok zdziwiłem się, bez zastanowienia kupiłem. Dość często oglondałem oferty bo chciałem kupic najpierw 290 od Asusa za 1600zł pózniej boom na maxwelle i był 780 za 1300zł następnie chwilowa rozkina nad 970, w miedzyczasie atrakcyjny był również 780ti za niecałe 2tyś, ale czekałem i doczekałem się dość dobrej oferty.

Teraz jakbym sprzedawał to nowy własciciel pomyslał ze coś nie halo z kartą bo taka tania ;D

Link to post
Share on other sites

Ps
''Jak ci się nie spieszy i Np: Możesz przeczekać jakiś czas na zintegrowanej z procesorem karcie, warto poczekać do czerwca i targów Computex. Na których mają mieć premierę nowe Radeony. Wieść gminna niesie info ze będą one kilkanaście procent mocniejsze od aktualnych GTX 970 i 980 a przy tym tańsze. Co więcej 390X jest celowana w Titana X, a nie wykluczone, że będzie tańszą od 980-tki http://forum.itpc.net.pl/public/style_emoticons/default/wink.png''

 

 

 

Na innym dziadowskim forum pisza znawcy ze radeon bedzie szybszy w kazdym przedziale chocby ten najmocniejszy .Wydajnosc TYTANA X a cena mniejsza jak za gtx 980 .To jak to jest :roll:

Edytowane przez dam111111
Link to post
Share on other sites

Przecie kopiuje co pisali znawcy którzy wszystko wiedza .........

 

Ja bym brał R9 280X do tego zestawu lub nawet R9 290. Obetnij na pamieciach. Dowolne 1600 MHz cl9 będą wystarczające do gier. Zmień zasilacz na Np Termaltake SE 530W i olej tego marnego SSD-ka to powino starczyć nawet na 290 która jest o 30% wydajniejsza niz tamte grafy http://forum.itpc.net.pl/public/style_emoticons/default/wink.png

Ps
Jak ci się nie spieszy i Np: Możesz przeczekać jakiś czas na zintegrowanej z procesorem karcie, warto poczekać do czerwca i targów Computex. Na których mają mieć premierę nowe Radeony. Wieść gminna niesie info ze będą one kilkanaście procent mocniejsze od aktualnych GTX 970 i 980 a przy tym tańsze. Co więcej 390X jest celowana w Titana X, a nie wykluczone, że będzie tańszą od 980-tki http://forum.itpc.net.pl/public/style_emoticons/default/wink.png

 


 

Taki spasniony grubas co obecnie wtóruje z gtxxor .Niektórzy moga kojarzyć .Przeca nie moga sie mylic

Edytowane przez dam111111
Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem w jakim temacie napisać, dlatego postanowiłem prosić o pomoc tutaj.

Posiadam kartę graficzna Sapphire R9 290.

Używam msi afterburnera do podglądu klatek i temperatury karty graficznej - OSD.

Jednak po odinstalowaniu ms visual redistrudable i ponowej instalacji, mimo zaznaczenia w msi afterburnerze OSD nic nie pokazuje mi sie na ekranie w czasie gry (mimo ze wczesniej sie wyswietlalo).

W czym moze byc problem?

Pomocy :)


Nie wiedziałem w jakim temacie napisać, dlatego postanowiłem prosić o pomoc tutaj.

Posiadam kartę graficzna Sapphire R9 290.

Używam msi afterburnera do podglądu klatek i temperatury karty graficznej - OSD.

Jednak po odinstalowaniu ms visual redistrudable i ponowej instalacji, mimo zaznaczenia w msi afterburnerze OSD nic nie pokazuje mi sie na ekranie w czasie gry (mimo ze wczesniej sie wyswietlalo).

W czym moze byc problem?

Pomocy :)

Dobra przeinstalowałem msi afterburnera, zdefiniowalem klawisze toggle dla OSD i dziala :)
 

Edytowane przez Adriann.7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...