Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii R9 3xx/4xx/5xx


Recommended Posts

 

 

Nic nie polecialo. Obserwuje overclockers.co.uk caly czas i te ceny sa na takim samym poziomie.

To widocznie nie obserwujesz dokladnie. 509£ za referenta to z okazji premiery karty amd. Do tej pory bylo min. ~560£.  

Link to post
Share on other sites

Szczerze? Jest przyzwoite minimum tego co mogli osiagnac. Chyba tylko najwieksi optymisci liczyli na to, ze AMD "pozamiata" wydajnoscia. Tragedii jednak nie ma, rozwoj kart chociaz powolny caly czas zmierza w dobrym kierunku. Grunt, ze jest konkurencja na rynku i sie cos teraz ruszylo to mam nadzieje ustabilizuje ceny, bo te w pierwszej polowie roku byly zwyczajnie za wysokie.

Link to post
Share on other sites

do 2000 tys zł karta była by hitem ale cena pewnie będzie 2500-3000

każdy wybierze GTX 980TI z powodu lepszej wydajności, sterowników i wsparcia

nikt nie będzie patrzył na te 200-300zł różnicy 

więc AMD przegrało tą bitwę

Link to post
Share on other sites

 

 

Caly czas ceny byly 539 funtow, a ten za 509 to jest ich autorstwa CoUK. Uwierz mi obserwuje dokladnie i nic sie nie zmienilo.

Slabo patrzysz:

http://imageshack.com/a/img661/7647/uIXc93.jpg

Uwierz mi odkad przeplacilem ze swojego GTX 575£ tez sledze ceny codziennie. :]  Do tej pory najtanszy referent ok 560£ i to jedna oferta najtansza, potem jus 599£ za referenty nawet. 

Link to post
Share on other sites

Cena to będzie 3200+, 200zł podatku od nowości.

 

Nie ma co, nawet ja zwolennik AMD jasno i wyraźnie stwierdzam że nie pakował bym się we Fury tylko w 980ti bo to mądrzejszy wybór.

 

Za 2000 to GTX 980.

 

Ale i tak najrozsądniejszy był by 970 i za 3 lata wymienić kartę. 

 

R9 3XX dały ciała.

Edytowane przez szafirotron
Link to post
Share on other sites

Slabo patrzysz:

http://imageshack.com/a/img661/7647/uIXc93.jpg

Uwierz mi odkad przeplacilem ze swojego GTX 575£ tez sledze ceny codziennie. :]  Do tej pory najtanszy referent ok 560£ i to jedna oferta najtansza, potem jus 599£ za referenty nawet. 

Prosze Cie... to ze sobie przekreslili jakas cene nie znaczy ze taka byla. Oferty sa na tym poziomie co byly, nic sie nie zmienilo. Lykaj ten kit dalej. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...