Skocz do zawartości

YouTube - Troll Przez Telefon


Recommended Posts

Ale mi nie chodzi o takie filmy (podobno glodnemu chleb na mysli :D ). Kiedys pamietam, ze chcialem obejrzec teledysk, ktory byl z jakiejs przyczyny oznaczony jako dla doroslych.

 

Mysle, ze forumowicze nie sa dretwi tylko poczucie humoru rozumieja pod innym kontem.. odemnie koniec.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A po drugie Tycha proszę zacznij rozróżniać dwie rzeczy filmik, a film. Dziękuję.

 

Nie muszę być kucharzem, by stwierdzić, że coś mi nie smakuje.

Nie muszę być malarzem, by stwierdzić, że obraz mi się nie podoba.

 

Może teraz zrozumiesz. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z reguły się nie udzielam, no ale ku*@#

 

Po pierwsze

 

Sami możecie ocenić jak wyszło:

 

 

Ocenili, wyszło jak wyszło, a że wyszło jak wyszło, to nie ma co się gorączkować Stary.

 

Po drugie.

Widzę, że nikt na tym forum nie ma poczucia humoru. Także Ci którzy piszą, że kupa czekam do miesiąca na wasze filmiki, ale sami jesteście zera.

 

Poczucie humoru? Przypuszczam, że jestem w podobnym wieku co Ty, u mnie rocznik 98 nie wiem jak u Ciebie, mnie to może śmieszyć, chociaż nie śmieszy, ale musisz pamiętać, że wielu użytkowników tego forum to "starzy wyjadacze" i kto wie, może dlatego trzyma ono, przynajmniej według mnie, poziom...

 

Po trzecie.

 

 Bez obrazy, ale taka prawda ja bym nigdy mojego PC do serwisu nie zaniósł i nikt z mojej rodziny także nie.

 

 

Spoko, wybaczam, ale kogo to obchodzi co byś zrobił ze swoim PC albo co by zrobiła z nim Twoja starsza siostra, chociaż w tym przypadku można by zaoferować jakąś pomoc, ew. "zniżkę" :P

 

Po czwarte.

Oceniam, iż nie zrobiłbyś nic lepszego ;)

 

Oceniasz po czym? Oni mieli przynajmniej z czego "wynaleźć" swoje opinie.

 

Po piąte.

 

 

Niestety wasze opinie mi latają koło tyłka

 

Ta, to po ch%$a tu właziłeś i chciałeś od nas opinii?

 

Po szóste.

 

 

Co do Ciebie BIGPUN wyjaśnij mi pojęcie "gimbaza" bo jest ono dla mnie obce... Nie widziałem takiego słowa nigdzie w moim ojczyszystm języku :)

 

Łohohoho, widzę człowiek starej daty nam się znalazł. Szkoda tylko, że chyba nie rozumiesz zasad działania języka, tego, że nie tylko to co zapisane w słowniku/pierwotne, jest uznawane za język. Na Polskim się nie uważało, slang/gwara to przecież jedne z najbardziej użytecznych współcześnie rzeczy. A to że nie wiesz co to gimbaza to paradoks. :)

 

Aha, żeby nie było że rzucam "słowami nie z Twojego ojczystego języka"

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks

 

Po siódme

 

 

Ja ogółem muszę przyznać, że znam wiele osób mające 18-24lat którym filmik przypadł do gustu...

 

Fajnie, ale to nie znaczy, że jak podoba się coś mnie, to mojemu koledze też, nie? A oboje mamy np. po 18 lat.

 

 

 

A więc mamy siedem, siedem powodów abyś... :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Zaraz chyba skoczę z mostu ;o... Nie chce mi się już odpowiadać na ten temat bo mogę to ciągnąć do 100 stron, ale dobra.
Branoc wszystkim. Widzieliście mnie na tym forum ostatni raz także możecie się już cieszyć.
Ja wracam odpowiadać na tematy na itpc. 3majta :)

Link to post
Share on other sites

Zaraz chyba skoczę z mostu ;o... Nie chce mi się już odpowiadać na ten temat bo mogę to ciągnąć do 100 stron, ale dobra.

Branoc wszystkim. Widzieliście mnie na tym forum ostatni raz także możecie się już cieszyć.

Ja wracam odpowiadać na tematy na itpc. 3majta :)

http://i.giphy.com/7eBmdrnApNvYQ.gif

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...