Skocz do zawartości

Znieważenie w internecie.


Recommended Posts

Dnia 10 listopada tego roku zostałem publicznie zniesławiony na Instagramie poprzez znajomego od mojej dziewczyny. Poczułem się bardzo dotknięty tą obrazą przez co jestem bardzo zestresowany i nie potrafię się w ogóle odprężyć . Moje pytanie brzmi - czy jest sens wchodzić z tym na drogę prawną? 

 

Chodzi o 3 komentarze to zdjęć typu - "Takie tam jestem idiotą", "Znowu tej gej" , "Taki pedałek :)"

 

Wiem, że to nie forum prawne ale może ktoś miał podobny problem?

Link to post
Share on other sites

Musisz nad sobą popracować.Jeżeli ktoś obraża Cię za zasłoną "sieci" a nie stojąc przed tobą to świadczy tylko o nim. Słowa napisane przez takiego człowieka są nic nie warte.To tak jakby mówił do swojego odbicia w lustrze.Coraz więcej takich "bohaterów"  i "mędrców" mamy w internecie.Olej to. Jeśli jakiś dłuższy czas nie będziesz sobie mógł poradzić z samym sobą proponuję wizytę u psychologa /to nie złośliwość/....

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jeśli tak Ci pisze, tzn. po pierwsze i najważniejsze że jest dzieciakiem, i druga sprawa że z jakiegoś powodu kpi z Ciebie i chce z Ciebie zrobić sierotę. Ogólnie jakby mi ktoś tak pocisnął i wiedziałbym że nie robi  tego w żartach, to niestety ale albo ja albo on by miał gębę obitą. Sądzić się można o wszystko, tylko co byś chciał w zamian ? publicznego przeproszenia? Niestety ale za taką bzdurę mu zbyt wiele nie przylepią. Szkoda czasu i pieniędzy. Dziewczynie też przemów do rozsądku co ona ma za znajomych. 

Edytowane przez sword88
Link to post
Share on other sites

Jeszcze gorzej, jeśli przewaga będzie tylko fizyczna i nie ma innego wyjścia, jak przemeblować mu twarz. Dopóki nikt mi nie powie tego w twarz to leję na takich cwaniaczków internetowych. Na 90% gość nie miałby odwagi powiedzieć Ci tego osobiście.

Link to post
Share on other sites

Dość. Wystarczy. Widzę, że co drugi Was tak samo chciałby rozwiązać tą sprawę jak pewni osobnicy chcą walczyć o Polskę.

Przykro mi to czytać. Nie na tym polega zdobywanie szacunku i wkraczanie w dorosłość. Nazwiska nie wyrobisz sobie łapą, a głową.

Temat zamykam, a kolega meleks niech zajmie się życiem, bo to ono jest stresujące, a nie jakiś wpis w necie.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...