Skocz do zawartości

Wybór zasilacza Thermaltake vs CoolerMaster


Recommended Posts

Witam chciałbym kupić zasiłkę do zestawu z sygnaturki.

 

Na oku mam Thermaltake SMART SE 630W - tańszy, lepiej dostępny i lepsza modularność kabli. Niekompatybilny z Haswell. 

 

Druga opcja Cooler Master G550M 550 W. - chyba ma lepsze opinie na tym forum, ale gorsza dostępność (tylko morele, nie trawię tego sklepu) i gorsza modularność z tego co widzę. Ale 5 lat gwarancji.

 

A może polecicie coś innego do 300 zł? (xfx odpada)

 

Dzięki z góry.

Link to post
Share on other sites

odpada xfx? żałuj

 

 

kup bequiet L8 530/630w jeśli cenisz jakość i ciszę. Sam go używam, xfx też miałem i jest super, nie wiem dlaczego nie chcesz zasiłki z 5 letnia gwarancją :)

 

np:

 

http://allegro.pl/zasilacz-be-quiet-630w-pure-power-l8-box-bn182-i4744061032.html

Edytowane przez psychics
Link to post
Share on other sites

odpada xfx? żałuj

 

 

kup bequiet L8 530w jeśli cenisz jakość i ciszę. Sam go używam, xfx też miałem i jest super, nie wiem dlaczego nie chcesz zasiłki z 5 letnia gwarancją :)

 

Bo właśnie poleciała do serwisu za spalanie mi dwóch płyt głównych :) Zdaję sobie sprawę, że miałem pecha, i to dobra firma, ale niesmak pozostał. A z tych co podałem?

Link to post
Share on other sites

odpada xfx? żałuj

 

 

kup bequiet L8 530/630w jeśli cenisz jakość i ciszę. Sam go używam, xfx też miałem i jest super, nie wiem dlaczego nie chcesz zasiłki z 5 letnia gwarancją :)

 

np:

 

http://allegro.pl/zasilacz-be-quiet-630w-pure-power-l8-box-bn182-i4744061032.html

 

 

Bo właśnie poleciała do serwisu za spalanie mi dwóch płyt głównych :) Zdaję sobie sprawę, że miałem pecha, i to dobra firma, ale niesmak pozostał. A z tych co podałem?

 

nie ukrywam,  że miesiąc temu przed zakupem zasilacza brałem pod uwagę TT smart se 630w, dobre opinie ma, modularny, 3 lata gw no i co najważniejsze jest tani:)

 

Ja brałbym TT ale to moje osobiste odczucie, nie miałem styczności z tymi zasilaczami-jeszcze :)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem Thermaltake bo był mi potrzebny "na już", a CM mogłem dostać jedynie w morelach co dla mnie po ostatnich akcjach było raczej nie do przyjęcia. Zasilacz całkiem fajny, duża modularność i cichy. Dziękuję za porady, temat można zamknąć. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...