Skocz do zawartości

Zowie FK1 problem.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ezzio,

Recommended Posts

Witajcie, pytanie skierowane głównie do użytkowników Zowie FK1, posiadam tą myszkę oraz podkładkę razer goliathus speed, kiedy przekręcę myszkę w poziom, czyli o 90 stopni w prawą lub lewą niż wtedy jak trzymamy normalnie, to myszka nie działa, kursor się nie rusza, po prostu sensor nie reaguje.. nie wiem czy posiadam jakąś wadliwą sztukę czy tak ma być?

 

@@

 

Wszystko jasne, to nie jest na pewno problem, myszki, a podkładki, na której myszka działa tylko i wyłącznie w poziomie, a gdy przekręcę podkładkę w pion staje i nie rusza, jest to trochę uciążliwe, bo lekko skręcę rękę i zaraz gubi się sensor, czy  ta podkładka tak działa czy moja jakaś wadliwa? ;;_;

Edytowane przez Alpen
Link to post
Share on other sites

hmm a którą wersję goliathusa masz i czy na pewno na innej powierzchni FK1 działa normalnie? Bo u nas na goliathusie fragged z 2012 (to ta wersja co ma zieloną grafikę na 2/5 podkładki) działa bezproblemowo, objechałem pod każdym kątem całą powierzchnię i śmiga normalnie.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

na różnych powierzchniach - spróbuj podnosić myszkę tak na kilkanaście cm w górę i kłaść od razu robiąc konkretny ruch w prawo. Bo jeżeli okaże się, że po położeniu kursor przestaje reagować lub się przycina to będzie jednak wina myszki ;). Jeżeli okaże się, że w ten sposób wszystko gra to znaczy, że ten goliathgus jest jakiś trefny ;D wtedy reklamuj ją albo sprzedaj i kup sobie podkładkę od zowie g-tf speed lub rough i powinno być cacy :).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...