Skocz do zawartości

Recommended Posts

W tym roku piszę maturę, we własnym zakresie kształcę się w kierunku grafiki komputerowej (na razie 2D + fotografia, lecz mam zamiar zagłębić się w 3D) jednakże nie mam pojęcia do jakiej szkoły iść po liceum. Rozważałem iść na politechnikę do Poznania lub na AGH na mechatronikę i dodatkowo w wolnym czasie nabierać doświadczenia z grafiką, ćwiczyć rysunek, robić kursy, ale szkoda mi czasu na chodzenie na dzienne studia, gdy nie mam zamiaru pracować w zawodzie związanym z tym kierunkiem. Szkół uczących grafiki jest mało, ale to było by najlepsze wyjście dla mnie. Grafika jest moją pasją, tworzenie sprawia mi ogromną przyjemność i z tym chcę wiązać przyszłość... Jakie macie propozycje drogi edukacji dla młodego adepta grafiki? Sam znalazłem WSNHiD i tam wydział grafiki. Jest także Warszawska Szkoła Reklamy, tylko tutaj 3D raczej będzie mniej. Najlepiej byłoby dla mnie, gdyby ta szkoła znajdowała się w Poznaniu (ale inne propozycje też proszę) 

 

Pozdrawiam 

pudlox

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Wydaje mi się, że wybór studiów niezwiązanych z Twoimi zainteresowaniami, a do tego wymagających czasowo (mechatronika wygląda na taką), możesz nie mieć czasu i stracić chęci do rozwoju w kierunkach kreatywnych. Nie chcę być zniechęcaczem, ale wiem z własnego doświadczenia (mimo, że wybrałam dość pokrewny kierunek studiów do swoich zainteresowań), że wymagające studia mogą zabić pasję. Przed studiami robiłam zdjęcia codziennie, sesja zdjęciowa raz w tygodniu to było minimum absolutne. Teraz jak robię sesję to jest święto ;)

 

 

Na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu masz dwa kierunki graficzne i jeden fotograficzny. Może to?

 

grafika 

specjalność: projektowanie graficzne

 

grafika

specjalność: grafika warsztatowa 

 

Wydział Grafiki

i Komunikacji Wizualnej

Edytowane przez TaRuda
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...