Skocz do zawartości

Kupno gtx 980 w USA pytanie.


Recommended Posts

no zamierzam kupic w amazonie, ale powinno to tak dzialac ze kupie sprzet w usa, nie wazne w jakim sklepie liczy sie producent, i cos mi sie z nia stanie w polsce, to wysylam ja bezposrednio do producenta w polsce, i ja naprawia albo wymienia... tak mi sie wydaje ze tak powinno byc.

Link to post
Share on other sites

Nie mam pojecia ale ta evga to szału nie robi jak patrzałem chyba gigabyte bedzie lepszy .

Ale sie uparłes na te 10-15% wiecej :P

dziwnym trafem gigabyte jest  drozszy od evgi :D na amazonie,  btw; przeczytalem na forum evgi temat podobny byl gosc pytal o kupnmo karty  i przywiezieniu jej do europy  i gwarancji :D pisali ze karta kupiona w usa podlega gwarancji w usa,  i jak sie cos stanie to posiadacz karty placi za koszt wysylki do usa, i  spowrotem do klienta :D, takze nie wiem co robic? bralibyscie za te 600zl taniej karte z usa?  moze by sie z nia przez te 2 lata nic nie stalo^_^

 

a i jescze znalazlem kuriera do usa  paczka 3-5 dni idzie ;D za 180z :D w jedna strone to tak czy siak jak by diabli ja wzieli to bym musial zaplacic okokolo 400zl w 2 strony :D

Edytowane przez t0md3long3
Link to post
Share on other sites

180zł kurier, 1900 grafika. Dolicz do tego jeszcze nasz VAT. Nie opłaca się.

ta karte by mi przywiozl kumpel, akurat wraca za miesiac na swieta,  i bym mial ja za 1900zl bez zadnych oplat dodatkowych,  ja liczylem tylko ile by kosztowalo wyslanie jej na gwarancje jak by poszla z dymem :D 

Edytowane przez t0md3long3
Link to post
Share on other sites

mysle, ze warto

karte ma juz ogrom osob i tylko z MSI jakies tam byly pojedyncze problemy, sa chlodne i ciche

nie podkręcaj jej za mocno i raczej nie powinno sie nic jej stac :)

600zl to duzo pieniedzy, ja bym sie zdecydowala :P szansa ze karte trzeba bedzie oddac na gwarancja jest malutka

Link to post
Share on other sites

To już bym wolał od Niemców:

 

http://www.caseking.de/shop/catalog/Grafikkarten/NVIDIA-Grafikkarten/NVIDIA-GTX-980-Serie/Inno3D-GeForce-GTX-980-OC-HerculeZ-X3-4096-MB-GDDR5::29675.html

 

http://www.mindfactory.de/product_info.php/4096MB-ZOTAC-GeForce-GTX-980-AMP--Edition-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-_979061.html

 

I tak ponad 300 zł zostaje w kieszeni.

 

 

Tak poza tym to bym nie kupował 980-ki. Niech ci kumpel lepiej przywiezie 780 ti. 

Edytowane przez jorginto
Link to post
Share on other sites

dlaczego bys nie kupil 980? i przesiadka z 780 na 780ti to troche maly wzrost wydajnosci...

 

i tak patrze po sklepach to 780 ti jest drozsza od 980 :D

Edytowane przez t0md3long3
Link to post
Share on other sites

To kiepsko szukasz. Sa wyprzedaze na wybrane modele 780ti i mozna kupic niewiele drożej od gtx 970. Po 420 euro był np. 780ti od gigabyte edycja ghz. Ja tam mam swoje 2k odłożone do czasu wyjścia r9 390X i gtx 980ti. Teraz nie będę przepłacać.

Tak poza tym, to masz mocne GPU i o ile nie masz monitora 4k albo 120hz+ to przesiadka jest bezcelowa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To kiepsko szukasz. Sa wyprzedaze na wybrane modele 780ti i mozna kupic niewiele drożej od gtx 970. Po 420 euro był np. 780ti od gigabyte edycja ghz. Ja tam mam swoje 2k odłożone do czasu wyjścia r9 390X i gtx 980ti. Teraz nie będę przepłacać.

wtedy stanieja 970/980 jak wyjda 980ti ale tez stanieja uzywki 780 ;) i na jedfno wyjdzie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...