Skocz do zawartości

LG L65 vs Lumia 530.


Recommended Posts

Witajcie Mama przedłuża umowę w orange i będzie brała sobie nowy telefon, dostała ofertę lg l65, lumia 530, oraz trend plus, którego nawet nie biorę pod uwagę, bo wiem, że to gó**o nie telefon za przeproszeniem. Czytałem, że ten l65 jest całkiem niezły jak w tej cenie, patrzyłem też parametry, wygląda ogólnie zachęcająco, ale mimo tych dobrych parametrów, wiem, że tani telefon z androidem =/ dobry telefon*no jest kilka wyjątków*. Za to lumia 530 ma ponoć słaby wyświetlacz.

Co będzie lepsze?

Edytowane przez Alpen
Link to post
Share on other sites

Raz piszesz o L530 a raz o 630. Jeśli chodzi o 530 to raczej sobie odpuść bo już chyba lepiej kupić starszą 520 IMO. Jeśli chodzi o L630 to jak najbardziej.

a tak przepraszam literówka, chodzi o 530 i nie ma możliwości wyboru 520, wyraźnie napisałem, że przedłużenie umowy,  a nie kupno. :/

Link to post
Share on other sites

Napiszę tak : nowa, kupiona w sklepie Lumia 530 kosztuje 429 zl - za takie pieniądze NIC lepszego nie kupimy. Działa płynnie, szybko. Ma całkiem niezły aparat jak na sprzęt za 400 zł. Jest też całkiem dobrze wykonana jak na te pieniądze. Android w tej cenie nie ma najnmniejszych szans. :)

 

Lumia 530 to najtańszy model - zaś - Lumia 520 mimo ze ma dwa lata jest trochę lepsza i była WYŻEJ pozycjonawana. Tak naprawdę cenowym następcą Lumi 520 jest Lumia 630 :) - wszystko sie przesunęło o jeden numer w górę. :)

 

Jak Masz mozliwość kupic nową, z pewnego źródła za około 400 zł Lumię 520 to lepiej ją kupić jest trochę lepsza od L530.

Jak nie możesz lub chcesz wydawać więcej to kup Lumię 530. Dla osoby, która dzwoni, czasem SMS'uje, zagląda do sieci Lumia 530 będzie dobra. Nie laguje, jest płynna, ma wsparcie.

 

Nie wazne która Lumię kupisz - w cenie do 600 zł to jedyny wybór, Porzadne, warte polecenia telefony z NAdroidem zaczynają sie tak naprawdę w okolicach 800 zl.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...