Skocz do zawartości

Zasilacz 650-750W 80 +Gold do 490zł


Recommended Posts

  1. Budżet:490zł
  2. Procesor:I5 4690K
  3. Karta Graficzna:na razie Intel Graphics HD wkrótce będzie coś potężniejszego
  4. Czy podkręcasz (CPU i GPU):będę podkręcał CPU jak i GPU
  5. Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire):Za kilka lat może
  6. Specjalne wymagania (okablowanie modularne, cisza, specyficzny rozmiar itp):chcę aby był modularny lub prawie modularny chcę także aby był w miarę cichy
  7. Własna propozycja:
  • Thermaltake Toughpower Grand 650W V2 Full Moular 80+Gold
  • Corsair RM Series 750W Modular 80+ Gold
  • XFX TS 750W 80+ Gold
  • Corsair RM series 650W Fully modular 80+Gold
  • Corsair CS 750W/650W Modular 80+ Gold

Chcę aby zasilacz posłużył mi dobre kilka lat oraz dał mi mocy oczywiście taniej=lepiej ale chcę przeczytać wasze opinie i propozycje :) ewentualnie jeżeli waszym zdaniem wystarczy mi 80 +Bronze to z chęcią przeczytam wasze argumenty na ten temat

Link to post
Share on other sites

Witam, 

w Twoim budżecie zdecydowanie najlepszym zasilaczem będzie SuperFlower Leadex Gold 650 - świetnie tłumi tętnienia, bardzo dobrze reguluje napięcia, a przy tym ma dobrą kulturę pracy. Bez najmniejszego problemu uciągnie każdą konfigurację z jednym GPU.

Link to post
Share on other sites

Witam, 

w Twoim budżecie zdecydowanie najlepszym zasilaczem będzie SuperFlower Leadex Gold 650 - świetnie tłumi tętnienia, bardzo dobrze reguluje napięcia, a przy tym ma dobrą kulturę pracy. Bez najmniejszego problemu uciągnie każdą konfigurację z jednym GPU.

Pierwsze słyszę o takiej firmie zasilacza hmmm.....z chęcią popatrzę jeszcze na jego testy :) i czy mi się wydaje czy on ma podświetlane ledowo wtyczki ? :D

Link to post
Share on other sites

To źle, że pierwsze słyszysz o jednym z najlepszych PSU na rynku :P

Z OEM'ów tej marki korzysta np EVGA.

 

Tak, ten psu ma podświetlane wtyczki :)

No właśnie źle :D a więc go kupię i sam się przekonam ;) a te wtyczki to niezły bajer tym bardziej że mam okno w obudowie :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...