Skocz do zawartości

Układanka pastelem zalana, w komputerze pewnego pana.


Recommended Posts

Już z full tower'a do czegoś mniejszego nie chciałbym się przesiadać. Chyba że właśnie do czegoś bardzo małego, ale Parvum mi się średnio podoba ;)
Poszedłem na łatwiznę. Patryk, wygrałeś plebiscyt na najlepszego detektywa mojego tematu! Gratuluję :D

http://i1293.photobucket.com/albums/b587/Karol1701/IMAG0211_1_zps0ur3dgok.jpg

 

Pierwsze wrażenia.
Jest wielka i ciężka. Elementy są czasem słabo spasowane. Paczka z Proline przyszła zapakowana przez... kretyna. Niewiele brakowało, żeby buda dołem wyjechała z pudła, bo gościowi nie chciało się porządnie go zakleić. Inna sprawa, że pudło jest od innej obudowy (czarno-niebieskiej) i wygląda, jakby przeżyło jakąś wojnę. I faktycznie Phanteks musi popracować nad malowaniem, bo jest naprawdę słabo... później może uda mi się uchwycić niektóre niedomalowane miejsca. Ale ogólnie fajna obudowa ;)

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

 

http://benchmarkreviews.com/wp-content/uploads/2015/04/Thermaltake-Core-X9-Snow-Edition-E-ATX-Cube-Case-Launched.jpg

 

 

a już miałem nadzieję na X9... wcale nie jest ona mała... zawsze możesz jeszcze oddać phana  :D

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

ja do dziś nie mam przekonania dla phanteksa... TT nie jest cudem ale akurat ta obudowa mi się podoba od nich ...ale gdybym chciał białą to do wodowania wybrałbym tj07 i pomalować na biało... moja lianka też zostanie przemalowana z zewnątrz na biało jak zmienię mable na biało-szare w przyszłym roku... 

 

ale powodzenia i miłej zabawy! :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie ja poszedłem na łatwiznę - żadnego modzenia oprócz oplotów ;)
Zdjęcie, które pokazałeś jest świetne, buda piękna, ale jak sprawdziłem gołą, bez fajerwerków, to do ładnych imo nie należy (szczególnie czarna) ;)

 

Dzięki dzięki ;)

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc to nic nie zaplanowałem oprócz kolorystyki - biały i niebieski; oraz rozkładu chłodnic. :)
Cała reszta wyjdzie w praniu, czyli zobaczymy jak będzie z montażem. 360tka na górze, 240tka na dole. Na obu chłodnicach powietrze będzie wyciągane na zewnątrz (na dół jutro dojadą dwa piękne wentyle, więc chciałbym, żeby były widoczne, a na górze nie chcę żeby mi śmieci zaciągał z całego pomieszczenia - filtry to zwykłe siateczki), więc będę musiał zamontować wentylatory przy panelu bocznym, żeby jakoś pozytyw uzyskać. Chociaż i tak będzie ciężko, bo w sumie będą 4x 140mm wciągające (front i bok) oraz 8 120mm wyciągających (dół, góra, tył)... Coś będę musiał zmienić.
 

Link to post
Share on other sites

Deluxe SHD od bit-tech. Chcę wymienić czarne oploty w swoich przedłużkach na te niebieskie... jakieś narzędzia potrzebuję, czy wystarczą szczypce i coś do wyciągania poszczególnych kabelków z końcówki?

@kubbak

Myślałem o tym, ale teraz tak mam i niestety bardzo mi się nie podoba tył wentylatora. Dodatkowo filtr jest słabej jakości i wszystko idzie do budy. :(

Link to post
Share on other sites

@kubbak - siateczka z magnesem na froncie super zdaje egzamin przeciwko kurzowi
jednakże ten filtr pojedynczy na wentylatory wydaje mi się, że jest jeszcze rzadszy.. wydaje się bo w praktyce w obu przypadkach na wentylatorach jest tyle samo kurzu

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...