Skocz do zawartości

Komputer do gier [3500zł]


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : gry

  • Maksymalna kwota : 3500 zł

Których części potrzebuję : komputer od podstaw, ewentualnie bez zasilacza

Czy będę podkręcać sprzęt? : tak

Rozdzielczość mojego monitora i model: Asus 19' VW192s 1440x900

Specjalne wymagania : Przy złożeniu zestawu preferowałbym procesor Intela oraz kartę graficzną z serii GeForce.

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : zasilacz, może się nada - Chieftec 650W CTG-650C 

Własna propozycja zestawu : brak

Inne : Wiem, że monitor nie wykorzysta potencjału karty graficznej, aczkolwiek początkowo chce się skupić na jednostce centralnej, natomiast monitor dokupię po nowym roku :)

Edytowane przez bartekk7
Link to post
Share on other sites

Zasilacz zostaje.

 

i5 4690k - najlepsza odblokowana i5

Msi z97-g43 - płyta z 6 fazowa chłodzona sekcją

A data 2400 cl11 2x 4gb - 8 gb ramu wysoko taktowanego

Asus strix 970 gtx - pópasywna wydajna grafa

Seagate 1 tb - twradziel znanej firmy

Zalman z3 plus - w tej cenie obudowa bezkonkurencyjna z 4 wentyalmi

 

Na esc wyniesie  3535 zł

 

Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Do oc trzeba bedzie odzielne chłodzenie minimum fortis 2 za 120 zl ale to jak uzbierasz fundusze. z chłodzeniem dodatkowym 3655 zł

Edytowane przez mordrag87
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To mam pytanie jeszcze - który 970gtx jest najlepszy, od Gigabyte, Asus'a, Palit'a, Zotac'a, Gainward'a czy może MSI? Jeśli któraś z nich jest droższa, a gwarantuje skok jakości to mogę dopłacić, co prawda bez przesady, ale w granicach 100 zł dałoby radę. :) Szczególnie zastanawia mnie Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming 4GB DDR5.

Edytowane przez bartekk7
Link to post
Share on other sites

Sorry za zamieszanie, ale pojawiło się dodatkowe 300-400zł. Co można dobrać/wymienić w zestawie zaproponowanym przez mordraga w tej cenie? Moją propozycją byłoby wspomniane oddzielne chłodzenie Fortis 2 i wymiana procesora na i7 4770K, co sądzicie?

Edytowane przez bartekk7
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...