Skocz do zawartości

Słuchawki wokółuszne do 200 PLN.


Recommended Posts

Cześć, poszukuję tanich słuchawek wokółusznych. Zastosowanie - gry komputerowe (będę grać sporo, we wszystkie gatunki) oraz słuchanie muzyki (głównie hardstyle, radziej rock oraz metal).

 

Budowa - najlepiej półotwarte, w drugiej kolejności - zamknięte. Zależy mi na jak najlepszym komforcie związanym z długim noszeniem słuchawek. Obecnie używam sprzętu kupionego za kilkanaście złotych - uszy grzeją się niemiłosiernie już po paru minutach użytku. Dodatkowo, jako osoba posiadająca okulary, pragnąłbym również, by słuchawki były wokółuszne.

 

Charakterystyka brzmieniowa - wybaczcie, chociaż przeczytałem temat o polecanych słuchawkach, to nie jestem pewien, o jakiej barwie i o jakim brzmieniu słuchawek szukam. Jakie brzemienie i barwa byłyby najlepsze do słuchanej przeze mnie muzyki? Czy są to barwa ciepła i brzmienie ciemne? Czy brzmienie i barwa mocno wpływają na odbiór dźwięków z gier?

 

Karta muzyczna - Realtek ALC-1150

 

Preferencje i pozostałe informacje - mile widziana regulacja głośności na kablu i długi kabel; co do mikrofonu - obojętnie, nie jest mi potrzebny, ale też nie będzie mi przeszkadzał.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

johhny

Link to post
Share on other sites

Witam, od siebie mógłbym polecić Superluxy HD681, wokóluszne półotwarte (uszy sie w mich nie gotują), duża ilość basu ale nie zasłania on średnich ani wysokich tonów. Są bardzo wygodne użytkuje je od 11 miesięcy i ani razu nie bolała mnie w nich głowa (siedze czasami po 6-8h). Bardzo fajnie wyglądają, ogólnie polecam ten model.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...