Skocz do zawartości

PC Upgrade do 2000 zł


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry, Film, Grafika 3D
  • Maksymalna kwota : 2000 zł
  • Których części potrzebuję : CPU, GPU
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: FHD LG 22EN43
  • Specjalne wymagania : Brak
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : MSI Z68A-G43, Corsair VS650, Brutus M25, 2x4GB DDR3 1333MHz, 2x 250GB Seagate + 500GB Seagate
  • Własna propozycja zestawu : i5 3470, MSI GTX760 + Crucial M500 240GB + MSI GTX760 OC Twin Forz IV Gaming
  • Inne :

    Jak pisałem wyżej komp będzie do gier, filmów i grafiki 3D. Jakichś większych wymagań zbytnio nie mam. jedynie chciałbym aby ta konfiguracja starczyła mi na jakiś czas, bo części chce wziąć na raty.

Edytowane przez Fraor
Link to post
Share on other sites

Wez to co dales tylko zamiast 2x GTX 760 R9 270X od MSI z 2 GB. Slabsze ale do tego wez jeszcze 8 gb ramu

Wszystko co masz zostaje grafike zamieniasz na R9 270X i dokladasz 8GB ramu

 

Jednak moim zdaniem crossfire troche niepotrzebny bo by wystarczyla 1 GTX 780

#Edit

Zibaczylem do 3500 XDDDDD

 

Wez to i5+ Jakis mniejszy kingston ssd 128gb i do tego R9 280X od msi

Link to post
Share on other sites

Dopłać 100 zł i bierz Intel Core i5-3470 + ZOTAC GeForce GTX 970 4GB

 

W przyszłości warto abyś wrzucił sobie cooler na CPU i delikatnie go podkręcił za pomocą szyny i mnożnika TB, 

 

Gdyby było za drogo to CPU bez zintegrowanego układu graficznego z nieco niższym taktowaniem TB - Intel Core i5-3350P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Niestety budżet zmalał do 1500 - 1600 zł, a podzespoły nadal trzeba zmienić, więc na czymś trzeba uciąć. Wybrać i5-3350P + GTX760, czy polecicie coś innego? Oczywiście nie wykluczam karty od czerwonych.

Edytowane przez Fraor
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...