Skocz do zawartości

Telefon do okolo 400zl


Recommended Posts

Lumia 520 będzie doskonałym wyborem. Lepszym niż Lumia 530. I troszkę lepsza niż Moto E - Moto E ma 4 GB Pamięci, L520 ma 8 GB, L520 obsługuje karty pamięci 64GB a Moto E 32GB.

 

Jeśli patrzymy ogólnie to L520 jest trochę lepszym wyborem - jeśli zaś zalezy Ci na Androidzie to Moto E jest calkiem niezła.

 

To nowe :  Uzywki za 400 zł - możesz też spokojnie kupić używaną Lumię 720, z 12 miesiącami pozostałej gwarancji, z pewnego źródła z komletem dokumentów. 

 

A jak poszukasz to kupisz Lumię 820 :) - tu Masz przykładowo L820 z Gwarancją za 420 zł : http://olx.pl/oferta/nokia-lumia-820-warszawa-CID99-ID7vwDf.html#9a3aa119ff

 

A Lumia 820 to rasowy sprzęt - Lumia 820 była drugim telefonem w "hierarchi" po flagowej L920. Ma Bardzo dobry aparat, równie dobry ekran 4.3 cala. Jest szybka, płynna.

 

Musisz sobie zdawać spraweę, że Android na tak tanich telefonach nie zapewni Ci pełnej płynności, Moto e jest niezła, ale potrafi się przyciąc i to nie rzadko. Lumia 820 tu wypada znacznie lepiej.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

A chińczyki wchodzą w grę? Jest wiele takich modelów, gdzie za ok 400zł można kupić naprawdę dobry sprzęt. Ja sam niedawno kupiłem Doogee dg800 i jak narazie spisuję się bardzo dobrze. Ma najnowszego androida 4.4, który chodzi bardzo płynnie, żadnych ścinkek. Wydajnością jest podobny do Samsunga Galaxy S3.

 

Edytowane przez adis250
Link to post
Share on other sites

Lumia bardzo dobry wybór ale nad tanimi chińczykami nawet się nie zastanawiaj. Nie polecam ponieważ sam już raz się sparzyłem. Telefon o dobrych parametrach ale wykonanie i bateria tragiczne,

Jeśli używane wchodzą w grę zerknij sobie na Lg L9 II:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8041969

W sklepach do kupienia za niecałe 600 zł tak więc na pewno znajdziesz używany za 400.

W innym wypadku kup Lumię 520. 

Link to post
Share on other sites

Lumia bardzo dobry wybór ale nad tanimi chińczykami nawet się nie zastanawiaj. Nie polecam ponieważ sam już raz się sparzyłem. Telefon o dobrych parametrach ale wykonanie i bateria tragiczne,

Jeśli używane wchodzą w grę zerknij sobie na Lg L9 II:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8041969

W sklepach do kupienia za niecałe 600 zł tak więc na pewno znajdziesz używany za 400.

W innym wypadku kup Lumię 520. 

Mi nie chodziło o jakieś chińczyki NO-NAME za 200zł. Ja mam już 2 telefon z chin i jakość wykonania jest bardzo dobra.

Jest wiele dobrych telefonów z chin, takich jak np. Lenovo czy Xiaomi. Te telefony nie są dostępne w europie, ale dzięki temu można je kupić z chin w niskiej cenie. Za tą cenę co LG L9 II można kupić (nawet sprowadzone, z Polski. Z chin jest taniej, ale trzeba czekać ok. 2 tygodni aż przyjdzie i są też małe szanse, że zostanie doliczone cło):

 

Lenovo S660- metalowa obudowa, bardzo dobra bateria 3000mAh, dobre parametry : 1gb ram Cpu: 4x1,3Ghz

Lenovo S650- jest lżejszy i cieńszy od S60, ma słabszą baterię 2000mAh, ale za to ma Gorilla Glass, parametry te same co S660

Xiaomi Red rice 1S- Gorilla Glass 2, ekran 4,7 cala (1280x720), bardzo dobre parametry : 1gb ram, Cpu: 4x1,6Ghz

 

W cenie ok. 400zł są:

 

Lenovo S650 - używany można znaleźć poniżej 400zł, ale nowy w cenie ok.450zł trzeba byłoby zamawiać z chin

http://olx.pl/oferta/lenovo-s-650-CID99-ID7Baa7.html#37918d0900

 

Lenovo A820 - nowy z Polski, można kupić za ok 400zł. Jak każdy chiński telefon ma dualsim(obsługuje aero2)

 

Ekran 4,5 cala (960x540)

Procesor: 4x1,2Ghz

Ram: 1Gb

Bateria: 2000mAh

Aparat: 8mpx

 

http://olx.pl/oferta/lenovo-a820-nowy-nieuzywany-CID99-ID7BcAd.html#5237947834

Link to post
Share on other sites

Owszem, ale jakie aplikacje potrzebujesz? Korzystasz ze 100tys aplikacji w telefonie? 

Chodzi mi o np. team speak 3 tego chyba nie ma niestety ;/

 

 

Mi nie chodziło o jakieś chińczyki NO-NAME za 200zł. Ja mam już 2 telefon z chin i jakość wykonania jest bardzo dobra.

Jest wiele dobrych telefonów z chin, takich jak np. Lenovo czy Xiaomi. Te telefony nie są dostępne w europie, ale dzięki temu można je kupić z chin w niskiej cenie. Za tą cenę co LG L9 II można kupić (nawet sprowadzone, z Polski. Z chin jest taniej, ale trzeba czekać ok. 2 tygodni aż przyjdzie i są też małe szanse, że zostanie doliczone cło):

 

Lenovo S660- metalowa obudowa, bardzo dobra bateria 3000mAh, dobre parametry : 1gb ram Cpu: 4x1,3Ghz

Lenovo S650- jest lżejszy i cieńszy od S60, ma słabszą baterię 2000mAh, ale za to ma Gorilla Glass, parametry te same co S660

Xiaomi Red rice 1S- Gorilla Glass 2, ekran 4,7 cala (1280x720), bardzo dobre parametry : 1gb ram, Cpu: 4x1,6Ghz

 

W cenie ok. 400zł są:

 

Lenovo S650 - używany można znaleźć poniżej 400zł, ale nowy w cenie ok.450zł trzeba byłoby zamawiać z chin

http://olx.pl/oferta/lenovo-s-650-CID99-ID7Baa7.html#37918d0900

 

Lenovo A820 - nowy z Polski, można kupić za ok 400zł. Jak każdy chiński telefon ma dualsim(obsługuje aero2)

 

Ekran 4,5 cala (960x540)

Procesor: 4x1,2Ghz

Ram: 1Gb

Bateria: 2000mAh

Aparat: 8mpx

 

http://olx.pl/oferta/lenovo-a820-nowy-nieuzywany-CID99-ID7BcAd.html#5237947834

Dobrze a jezeli taki telefon mi sie zepsuje to mam na niego jakas gwarancje?

 

I jaki system operacyjny maja te telefony?

Edytowane przez zlepek
Link to post
Share on other sites

 

 

chyba nie ma niestety
Chyba, że jakiś zamiennik. 

 

jezeli taki telefon mi sie zepsuje to mam na niego jakas gwarancje?
Teoretycznie masz 12 miesięcy. Tylko musisz wysłać telefon do Chin i zostaniesz bez telefonu na parę miesięcy. 

 

jaki system operacyjny maja te telefony?
Same androidy 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście też mogę polecić chińczyka ale nie pierwszej lepszej firmy.Mam z chin lenovo vibe z i wydajność/jakość mnie zaskakuje.

Mój to już trochę wyższa półka cenowa ale te co polecił kolega firmy lenovo i xiaomi są warte uwagi.System to najczęściej android albo CyanogenMod czyli modowany android.Z gwarancją musiałbyś się już konkretnie dowiedzieć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Grzechu9797 - jak rozumiem Xiaomi ma autoryzowany serwis w Polsce, 24 miesiące gwarancji, dostep do części?

A jak z jakichs przyczyn odmówią Ci uznania Gwarancji to mozesz się udać do Rzecznika Konsumentów ze skargą, że Polski Dystrybutor / Gwarant /Sprzedawca nie chce Ci pomóc?

Ach NIE :) - przecież kupiłeś w Chinach i jedyne co mozesz zrobic to wysłać gniewnego EMaail'a :) - a oni moge cię olać - bo co zrobisz? Pojedziesz do Chni dochodzić swoich praw ? :)

 

zlepek - Zobacz sobie na : TS3 Commander

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chyba jednak wezme cos pewnego z polski zastanawiam sie nad nokia lumia 520 ale mam pytanie czy te z allegro za 300zl to nie podrobki np ten:

 

http://allegro.pl/nokia-lumia-520-dual-core-3g-gw24-promocja-i4731074938.html

http://allegro.pl/nowa-nokia-lumia-520-8gb-gratis-mp3-najtaniej-i4726133913.html

http://allegro.pl/nowa-nokia-lumia-520-8gb-5-kolorow-najtaniej-i4758438493.html


I co sadzicie o htc hd 7.

Link to post
Share on other sites

Ma tylko 768 MB RAm'u - co w przypadku Androida jest nieporozumieniem, na 1 GB RAM'u Andrut nie najlepiej dziala :)

Ma 4 GB Pamieci Wewnetrznej - co jest dość śmieszną ilością - L520 ma 8 GB.

Do tego ma 2 lata i na 100% nie dostanie nowego softu - co przy tych parametrach było by i tak bezcelowe. :)

 

Po za tym dużo osób nażeka na zacinanie, powolność i straszne lagowanie. Ogólnie jest to jeden z gorszych modeli.

 

Lumia 520 będzie znacznie lepsza - pod każdym względem bije go na głowę - szybsza, płynniejsza, ma wsparcie.

 

Osobiście radzę Ci kupić używaną Lumię 820 - nawet jak będziesz musiał te 20 - 50 zł dołozyć. L820 to Świetny telefon - nawet dziś nie ma się czego wstydzić, bardzo dobry aparat, szybki, płynny, ma wsparcie, bardzo dobry ekran. Dostajesz telefon który do niedawna był numerem 2.

 

Uzywaną, pewną Lumię 820 z pozostalymi 12 miesiącami - spokojnie kupisz za 400 - 450 zl. 

 

Tak naprawdę by myśleć o w miarę dobrym telefonie z Androidem trzeba mieć minimum 600 zł - a i tak cudów nie ma. 

 

Powodem jest fatalna optymalizacja i nieszczesna JAVA - która powoduje, że Android musi mieć mocne procesory i duża ilosc RAM'u - nie bez powodów we flagowych modelach mamy mocne wielordzeniowe procesory i 2 - 3 GB RAM'u. 

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ma tylko 768 MB RAm'u - co w przypadku Androida jest nieporozumieniem, na 1 GB RAM'u Andrut nie najlepiej dziala :)

Ma 4 GB Pamieci Wewnetrznej - co jest dość śmieszną ilością - L520 ma 8 GB.

Do tego ma 2 lata i na 100% nie dostanie nowego softu - co przy tych parametrach było by i tak bezcelowe. :)

 

Po za tym dużo osób nażeka na zacinanie, powolność i straszne lagowanie. Ogólnie jest to jeden z gorszych modeli.

 

Lumia 520 będzie znacznie lepsza - pod każdym względem bije go na głowę - szybsza, płynniejsza, ma wsparcie.

 

Osobiście radzę Ci kupić używaną Lumię 820 - nawet jak będziesz musiał te 20 - 50 zł dołozyć. L820 to Świetny telefon - nawet dziś nie ma się czego wstydzić, bardzo dobry aparat, szybki, płynny, ma wsparcie, bardzo dobry ekran. Dostajesz telefon który do niedawna był numerem 2.

 

Uzywaną, pewną Lumię 820 z pozostalymi 12 miesiącami - spokojnie kupisz za 400 - 450 zl. 

 

Tak naprawdę by myśleć o w miarę dobrym telefonie z Androidem trzeba mieć minimum 600 zł - a i tak cudów nie ma. 

 

Powodem jest fatalna optymalizacja i nieszczesna JAVA - która powoduje, że Android musi mieć mocne procesory i duża ilosc RAM'u - nie bez powodów we flagowych modelach mamy mocne wielordzeniowe procesory i 2 - 3 GB RAM'u. 

A czym sie rozni 820 od 520 ? Jezeli tylko aparatem to jednak sie nie skusze bo apratu malo uzywam a widze ze ekran troche wiekszy.

Link to post
Share on other sites

Lumia 820 to był drugi flagowy model : na szczycie była L920, po niej L820, następnie L720, L620 i na końcu L520.

 

Lumia 520 - to najtańszy model, ma świetny stosunek cena / możliwości - i w tych pieniądzach nie kupimy nic lepszego - ale - nie ma szans do lepszych modeli, to jak by porównywać najtańszą Skodę City Go z wypasioną Oktavią :)

 

Ogólnie mówiąc Lumia 820 jest znacznie lepsza, pod każdym względem, po za tym co napisał Bartol L820 ma znacznie, ale to znacznie lepszy aparat, ma doświetlającą" diodę LED której nie ma L520, większy akumulator.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...