Skocz do zawartości

BSOD 0x000003b i atikmdmg.sys


Recommended Posts

 Witam  jak widać w temacie mam problem z tymi dwoma błędami( a właściwie z jednym ale nieraz jest, że wyskakuje tylko BSOD bez ati). Otuż podczas włączania filmów na komputrze wysypuje mi sie system i mam właśnie  BSOD o numerku 0x000003b i/lub bez  atikmdmg.sys. Posiedziałem troche na necie i dowiedziałem się ze chodzi tutaj o sterowniki do karty graf. Po zainstalowaniu najnowszych sterowników, poooo wielu nieudanych probach opisanych na necie poprostu nie wiem co robić. Mam wszystkie najnowsze stery( karta siedzi na 13.25 te sa najlepsze i działają najbardziej stabilnie u mnie) wszystkie biosy i rejestry czyszczone aktualizowane. Mam viste 64bit( tak tak pożal się boże vista......która mii bardzo pasuje bo to dobry system) .
Zwracam się do kogoś kto już się z tym spotkał( tym problemem ) co można by zrobić albo co on zrobił lub ona zrobiła, że działa poprawnie u nich.
Odrazu mówie stawianie na nowo systemu hmmm odpada??? ponad 1tb danych by przepadło a nie mam ich gdzie zapisać....
Błąd wystepuje tylko podczas włączenia filmu ( nie ważny format) poprostu włączam film chwilke sie ładuje windows media player i pyk BSOD się pojawia czasami z dodatkiem atikmdmg.sys.

Link to post
Share on other sites

jeżeli tak Ci żal żeby zmienić żal viste to zainstaluj drugi system obok, np linuxa i na nim sobie oglądaj filmy, błąd serownika o którym wspominałeś powinien być naprawiony po podmianie plików .sys zgodnie z poradnikiem od limera1n , jeżeli nie pomogło to przetestuj grafikę na innym komputerze może jest uszkodzona i stąd ten problem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...