Skocz do zawartości

Kupno gtx 970 i problemy


Recommended Posts

Witam wszystkich wczoraj kupilem nowa karte gigabyte gtx 970 g1 :]  (moja stara to gtx 430).Moj problem to jak wlaczam gre jakas to zaczyna cos piszczec i tu jest problem niewiem co to moze byc czy karta graficzna czy zasilacz nie ogarnia.Mam nadzieje ze ktos ogarnie ten problem bo ja niemam zielonego pojecia:(.

 

Moj sprzet 

 

 procek -intel i54670k 

 plyta glowna - z87x -ud3h 

Ram - ddr3 Kingstone Hyperx 

Zasilacz - Corsair cx750m 

obudowa - nzxt phantom 530 

 

/ postaraj się na drugi raz używać przecinków / worm

Link to post
Share on other sites

Fajna buda, w jakim kolorze? :D Pewnie cewki na karcie graficznej, włącz synchronizację pionową w grze i powinno być lepiej.

Obudowa biala i w srodku niebieskie akcenty :D chce kupic paski ledowe zeby lepiej podswietlic ;d

Czemu mnie to nie dziwi ?  W opisie pojawia się piszczenie i gigabyte. Na 99% piszczy Ci karta graficzna

No wlasnie mi sie wydaje ze to zasilacz moze byc patrz filmik mam taki sam problem  

Link to post
Share on other sites

Sam napisałeś że po wymianie karty - więc raczej karta a nie zasilacz.

Tak ale z 2 strony tamta mniej pradu wcinala od gtx 970 wiec moze przy wiekszym obciazeniu zasilacz oddaje takie odglosy chociaz slyszalem ze gigabyte ma problemy z niechcianymi odglosami :D

Edytowane przez DawidW
Link to post
Share on other sites

Witam.Piszczy ci zasilacz co jest spowodowane piszczeniem karty nie jest to groźne dla sprzetu przerabiałem ten problem z 4 lata temu z GTX 460 karta piszczała i szukałem problemu gdyż moja poprzednia karta nie piszczała GTS 250 i napisali mi żebym to zignorował tak bywa z tanimi cewkami zasilacz mój to bequiet pure power L7 530W teraz mam gtx 660 który też piszczy.

Link to post
Share on other sites

Kolego nie jesteś sam z tym problemem. W piątek dostałem swojego GTX 970 i po włączeniu gry też niestety piszczy. Po wyłączeniu gry następuje kompletna cisza. Niby mam 10 dni na zwrot, ale boję się, że kupię jeszcze bardziej piszczącą kartę.

Edytowane przez lemur20
Link to post
Share on other sites

Obstawiam kartę graficzną , spróbuj podmienić zasilacz ;) jeśli nie to reklamuj ;P

No wiec bylem glupi ze predzej tego nie zrobilem ;P .Wiec sie zdenerwowalem i wyjolem zasilacz pozaobudowe wszystko bylo polaczone i wlaczylem gre i zaczolem nasluchiwac pierw karte karta cisza potem ucho do zasilacza pozaobudowa i bingo to zasilacz piszczy 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 Niby mam 10 dni na zwrot, ale boję się, że kupię jeszcze bardziej piszczącą kartę.

mozna tak zwracac i zwracac :P a piszczec bedzie ciagle

 

mi sie akurat trafila MSI gtx 970, ktora nie piszczy ani troche ;)

 

//edit

piszczy przy odpaleniu testu w Kombustorze 2.5 podczas gdy jest 2500 klatek

w grach i normalnym uzytkowaniu cichutka

Edytowane przez Nexus_98
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...