Skocz do zawartości

Używany telefon do 1000zł (+/- 200zł)


Recommended Posts

Witam, Planuje kupić telefon do 1000zł +/- 200z. Używany.

Główne zależy mi na dobrym aparacie tylnym jak i przednim oraz dobrej jakości odtwarzania muzyki.

Zależałoby mi również na długim czasie pracy na baterii.

Myślałem nad Mi3 lub Huawei P7. Czekam na wasze propozycje.

Pozdrawiam 7! 

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi głównie o aparat to Lumia 1020 ma najlepszy - 41Mpix, optyka CarlZeiss, lampa Xenonowa oraz LEDowa, do tego opcja robienia zdjęć w RAW, no i możliwość manualnego ustawienia: ISO, wartości ekspozycji, przybliżenia, szybkości migawki.

 

System na nim to Windows Phone 8.1.

 

Sam mam i gorąco polecam

Link to post
Share on other sites

Nieuważnie zadałeś to pytanie. Zaraz się sępy zlecą.

Ja za to Ci polece mi3. Jeśli jeszcze nie przeglądałeś http://miuipolska.pl/ http://miuipolska.pl/forum/

tak wiem słyszałem o nim , miałem ten system też na HOXie i mialem z nim problemy , i zastanawiam się czy polska wersja działa poprawnie na mi3 ? nie ma błędów żadnych ?

Link to post
Share on other sites

Htc one m7, lg g2, xperia Z.

Za 1200zł jak dobre poszuka to Xperie Z2 wyrwie a na pewno Z1 która bije na głowę tego bubla(Z).

 

W tej cenie tylko pewniaka - LG G2 lub Xperie Z1 - na aparatach w Z1 się nie zawiedziesz na pewno.

HTC One odpada - aparaty to nie ta liga - jak nie przeraża WP to brać L1020.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

no aktualnie mam Z1 do kupienia za 1k , a co do z2 to ciężko raczej wyhaczyć 

Wczoraj miała miejsce polska premiera telefonu Honor 6 . Co o nim myślicie ? 1300 zł a specyfikacja dobrze się prezentuje 

Szczerze to delikatnie bym odradzał honora przynajmniej jak na razie. Dlaczego? powód prosty procesor kirin 920 jest bardzo słabo kompatybilny z aplikacjami. Na dodatek nie ma play stora - masz tylko żałosną wyszukiwarkę aplikacji, UI w ogóle jakieś zrypane. Ja bym się dłużej nie zastanawiał tylko lg g2 brał zalet mnóstwo przedewszystkim aparat i bateria

Edytowane przez Lagrey
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...