Skocz do zawartości

Nowy PC - nada się do gier?


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : gry, internet
  • Maksymalna kwota : 3000 zł
  • Których części potrzebuję : cały zestaw z monitorem
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : raczej nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: brak
  • Specjalne wymagania : procesor Intel Core i5, grafika GeForce GTX 660, 8 GB RAM
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
  • Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/cXWmXs/
  • Inne : Ile FPS wyciągnę w CS: GO, Minecraft czy FIFIE 15? 

     

    Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

R9 270 będzie nawet minimalnie wydajniejsza od GTX 660 i dodatkowo tańsza. Dodatkowo wrzuć lepszą płytę z chłodzoną sekcją zasilania oraz dual biosem Gigabyte GA-B85M-D3H. Obudowa Zalman 3. Sam miałem SPC Brutus a obecnie mam Z3 Plus i powiem Ci, że Zalman Z3 to zdecydowanie lepszy wybór

 

Monitor na VA z czasem rekacji 6 ms może lekko smużyć 

Link to post
Share on other sites

Są różne propozycje, chce żebyście mi podali link do tej która będzie najodpowiedniejsza. ;)

http://www.morele.net/inventory/info/7QGice/- to moja aktualna propozycja. Chyba rzeczywiście zdecyduję się na grafikę Radeona. Co do tego monitora - znajdziecie coś lepszego? :)

Edytowane przez thepatryczeq
Link to post
Share on other sites

Do tego od razu kup sobie kabel DVI. Na Vga przy tej karcie i przejściówce Dvi-Vga będziesz miał w grach falowanie obrazu. A przyczyna tego jest banalnie głupia. W nowszych kartach nie montuje się już filtrów na wyjściach, bo są głównie przystosowane do "puszczania" sygnału cyfrowego. Na HDMI I telewizorze falowanie nie występuje.

Potem jak zdołam, to Ci sfilmuję o co mi chodzi.

Edytowane przez LuziQ
Link to post
Share on other sites

Do tego od razu kup sobie kabel DVI. Na Vga przy tej karcie i przejściówce Dvi-Vga będziesz miał w grach falowanie obrazu. A przyczyna tego jest banalnie głupia. W nowszych kartach nie montuje się już filtrów na wyjściach, bo są głównie przystosowane do "puszczania" sygnału cyfrowego. Na HDMI I telewizorze falowanie nie występuje. Potem jak zdołam, to Ci sfilmuję o co mi chodzi.

Sfilmuj, sfilmuj bo nie mam pojęcia o co chodzi :D

Link to post
Share on other sites

To teraz zobacz sobie co to znaczy podłączać nowe karty pod stare monitory z D-Sub'em (czyt. VGA):

 

 

W planach mam wymianę na Dell'a P1913. 1440x900 starczy mi w zupełności. Mam z nią do czynienia na służbowym Dellu E6500 i daje radę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...